Portal gPotato.eu świętuje Walentynki w swoich grach!

Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online oraz właściciel portalu gPotato.

@ 10.02.2012, 14:24
pc, press info

Portal gPotato.eu świętuje Walentynki w swoich grach!

Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online oraz właściciel portalu gPotato.eu, pragnie podzielić się informacjami na temat romantycznych eventów przygotowanych specjalnie z okazji święta zakochanych. Walentynkowe wydarzenia nadchodzą do takich gier jak Rappelz, Terra Militaris, Castle of Heroes, Dragonic, Canaan Obline oraz FlyFF.

Walentynki w Rappelz wniosą do gry specjalne przedmioty w postaci ziół i kwiatów, które będą mogły zostać połączone i zmienione w Pudełka Szczęścia. W pudełkach bohaterowie znajdą cenne upominki, takie jak pierścionki, zwiększające statystyki postaci czy bukiety zwiększające regenerację wytrzymałości. Poza tym, gracze będą mieli okazję wygrać specjalną miłosną maskotkę oraz walentynkowy strój w konkursie na najbardziej romantyczny list miłosny. W dniach od 7 do 14 lutego w grze Rappelz pojawi się także Walentynkowa Czekolada. Mniam!

Obchody Walentynek splotą się w tym roku z obchodami 4 rocznicy na francuskich i niemieckich serwerach Rappelz. Z tej właśnie okazji Zespół zaplanował specjalne eventy, w których nagrodami głównymi będą aż trzy cenne pakiety, zawierające gamingowe myszki, słuchawki oraz klawiatury firmy Razor o całkowitej wartości 250 €. Dodatkowo, częstotliwość wypadania przedmiotów oraz ilość zdobywanego doświadczenia zostanie zwiększona o 100%. Ponadto, Kontynent nawiedzą obfite opady Pudełeczek 4 rocznicy, skrywających cenne przedmioty. Wydarzenia organizowane na portalach społecznościowych z pewnością umilą graczom czas. Pozostałe wersje językowe Rappelz nie zostaną pominięte. Na graczy czekać będzie wiele niespodzianek – wydarzenia w grze i na portalach społecznościowych, bonusy, wzmocnienia.

Portal gPotato.eu świętuje Walentynki w swoich grach!

Walentynki w Terra Militaris będą świętowane podczas Tygodnia Miłości Minervy i Marsa, który rozpocznie się 9 lutego i potrwa do 16 lutego. Romans rzymskich bogów wojny i mądrości, to okazja dla grających, by podnieść swoje doświadczenie, które na czas eventu będzie podwojone, a w dniu 14 lutego będzie zliczane aż potrójnie! Walentynki zagoszczą również w Domu Aukcyjnym Terra Militaris, w którym na czas jednego tygodnia zostaną usunięte podatki. Mars, Bóg Wojny ułatwi graczom zdobywanie terenów neutralnych. Będzie to wspaniała okazja dla mniejszych gildii, by się wykazać w walce. Obchody Tygodnia Miłości Minervy i Marsa będą miał miejsce także na portalu społecznościowym Facebook, gdzie na specjalnie przygotowanej na walentynki stronie wszyscy gracza będą mogli wyrazić swe uczucia do Terra Militaris w formie listu, wiersza lub grafiki. Wyznania z największą ilością „Lubię To” zostaną cennie nagrodzone.

Castle of Heroes będzie obchodzić Walentynki od 14 do 19 lutego. W grze pojawi się fantastyczne dwuczęściowe zadanie, bazujące na tragicznych losach bohaterów Romeo i Julii. Zadaniem graczy będzie wspierać dwoje kochanków, chroniąc ich przed niebezpieczeństwami czyhającymi w grze, pomagając im w realizacji ich wspólnego spotkania w świecie Kimmerii. Oprócz tego, gracze będą mogli zdobyć sympatyczne nagrody w specjalnym evencie przygotowanym na Facebooku. Podczas wydarzenia, Mistrzowie Gry będą zamieszczać na portalu śmieszne zdjęcia, a zadaniem graczy będzie napisanie miłosnych wyznań związanych z tematyką zamieszczonego na portalu obrazka. Pięć najlepszych wyznań miłości otrzyma szereg nagród w grze, takich jak ulepszające bohatera Kulki Ryżowe, 20 sztuk dobrej lub doskonałej, jakości wyposażenia w formie Goblińskich Skrzyń Narzędzi oraz karty Złotej Rekrutacji, przyspieszające rekrutację jednostek. Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, otrzyma automatycznie 10 Goblińskich Skrzyń Narzędzi.

Portal gPotato.eu świętuje Walentynki w swoich grach!

Gracze Dragonica ponownie zobaczą w grze specjalną mapę „Cookie Factory”, umożliwiającą zabawę w dwóch trybach rozgrywki - Defence i Tower Defence Ponadto, będzie można zmierzyć się z dwoma nigdy wcześniej niespotkanymi bossami – Coofie’m i Ademią. Wszyscy bohaterowie, którzy z powodzeniem przebrną przez niebezpieczeństwa w „Cookie Factory”, zostaną nagrodzenie walentynkowymi przedmiotami, za które sprzedawca będzie ofiarował zestawy biżuterii. Dodatkowo, w Dragonica będą dostępne nowe stroje Kupidyna, a w lokacji Port of the Winds pojawią się specjalne automaty z przedmiotami.

Zespół Canaan Online w dniu 14 lutego będzie okazywać swą miłość wszystkim graczom poprzez wysyłkę przedmiotów podnoszących doświadczenie. W grze będą także organizowane wydarzenia, podczas których uczestnicy zdobędą szansę na wygranie przedmiotów pozwalających na zawieranie małżeństw w grze. Wszyscy fani Canaan Online będą mogli także pochwalić się swoim prawdziwymi pupilami, wysyłając zespołowi gry Canaan Online zdjęcia swoich zwierzaków. Twórcy najsłodszych zdjęć zostaną oczywiście sowicie nagrodzeni.

Portal gPotato.eu świętuje Walentynki w swoich grach!

W grze FlyFF, od 9 do 23 lutego, będzie można znaleźć dwie nowe postacie - przedstawicieli dobra i zła w oczywistych wcieleniach aniołka i diabełka. W grze pojawi się również potwór, Złodziej Miłości (Love Thief). Gracze, którzy pokonają Złodzieja Miłości otrzymają kawałki złamanego serca. Każdy zdobyty fragment będzie można przekazać aniołowi lub diabłu. Podarowanie 100 fragmentów serca jednej ze stron, będzie nagradzane przedmiotem, trzema tysiącami punktów doświadczenia oraz specjalnym biletem. Po zakończeniu wydarzenia, wszystkie bilety zostaną zliczone – obie strony dostaną upominki, ale zwycięscy otrzymają dodatkowo cenne nagrody, między innymi Black Panther Hoverbike. Przegrani będą musieli zadowolić się nagrodami pocieszenia - napojami i pożywieniem.

Więcej informacji na temat przygotowanych eventów można znaleźć na oficjalnych stronach gier, dostępnych poprzez portal www.gPotato.eu.

Sprawdź także:
Dragonica

Dragonica

Premiera: 15 października 2009
PC

Draconica to gra MMO z mangowymi zaciągami, która przenosi nas w świat fantasy na kontynencie Rakyria. Krainę tą napadł Mroczny Smok wraz ze swoją armią. Jako, że jesteś ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdudek90r   @   21:06, 10.02.2012
Na pewno będą też walentynki w World of Warcraft bo jak grałem to były Dumny