Dragonica (PC) - okladka

Dragonica (PC)

Premiera:
15 października 2009
Premiera PL:
15 października 2009
Platformy:
Gatunek:
RPG / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (5)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dragonica (PC)
[R]ay @ 23:26 06.05.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Draconica to gra MMO z mangowymi zaciągami, która przenosi nas w świat fantasy na kontynencie Rakyria. Krainę tą napadł Mroczny Smok wraz ze swoją armią. Jako, że jesteś bohaterem, musisz stawić czoła najeźdźcom i przepędzić ich raz na zawsze z malowniczego, spokojnego kraju.

Do wyboru są klasy postaci znane z większości RPG-ów, czyli oklepani do bólu wojownik czy mag oraz inne, będące czystym tworem inwencji producenta, nie oparte na żadnej dotychczasowej produkcji. Podczas rozgrywki zagłębimy się mocno w kierowaną osobę, ponieważ postawiono na znakomity system jej rozwijania. Do przebycia oddano rozległe obszary, które trudno spamiętać przez długi okres toczonej zabawy.

Produkcja nie jest w patetyczna i poważna. Są drobne elementy czysto humorystyczne, jak na przykład zapożyczony z WoWa tryb tańca po wpisaniu odpowiedniej komendy do okienka czatu.

Ciekawostką jest fakt, że mimo zastosowanej oprawy graficznej 2.5 D, wszystkie walki są wyświetlane w 2D, (z boku)!

Darmowe beta-testy skończyły się 14 lutego 2009 roku. Mimo to, tytuł po wejściu na rynek nadal będzie F2P- wystarczy tylko go zakupić i bawić się do woli!

Screeny z Dragonica (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospabllo331   @   14:05, 18.06.2009
Najgłupsza nazwa gry jaką kiedykolwiek słyszałem.A o grze lepiej nie mówić.
0 kudosHirokichi   @   11:54, 09.12.2010
A ja ujmę to tak- gra może wyglądać cukierkowo, ale grywalność ma lepszą, niż taki Gothic, w którym tylko bezsensownie się nawalasz- no, nie tylko, questy też są, ale przecież chodzi tu o jakość walki- a tu Dragonica bije wszystkie gry na głowę.