Nowa seria tanich gier na PSP od Sony!

Sony Computer Entertainment zapowiedziało właśnie wydanie serii tanich gier na PSP. Będzie się ona nazywać PSP Essentials i zawierać ma najlepsze tytuły na tę konsolę.

@ 15.05.2010, 15:09
"BystrzaQ"
psp, ogłoszenie

Nowa seria tanich gier na PSP od Sony!

Sony Computer Entertainment zapowiedziało właśnie wydanie serii tanich gier na PSP. Będzie się ona nazywać PSP Essentials i zawierać ma najlepsze tytuły na tę konsolę. Cena pojedynczej pozycji wyniesie niecałe 10 funtów (ok. 50 zł). PSP Essentials wystartuje 4 czerwca, a co trzy miesiące do katalogu niedrogich produkcji dołączą kolejne pozycje. Gry z tej kolekcji oznaczone będą specjalnymi pudełkami.

"Stworzenie kolekcji PSP Esentials sprawi, że każdy posiadacz PSP – a w szczególności nowi nabywcy tej konsoli – będą mogli kupić najlepsze tytuły na PSP za rozsądną cenę” - komentuje akcję Isabelle Tomatis z SCEE.

Na starcie będziemy mogli nabyć:

- Daxter
- Everybody’s Golf
- LocoRoco
- Medievil Resurrection
- Pursuit Force<
- Ratchet & Clank: Size Matters
- Harry Potter and the Goblet of Fire
- Burnout Legends
- Ben 10 Alien Force
- NARUTO: Ultimate Ninja Heroes 2
- Secret Agent Clank
- WipEout Pulse
- Patapon 2
- Buzz! Master Quiz
- FIFA 09
- Fight Night Round 3
- Sims 2
- Cloudy with a Chance of Meatballs
- F1 2009
- Spongebob Yellow Avenger

Spośród tych gier, Daxter, LocoRoco, WipEout Pulse i Patapon 2, to tytuły, które z czystym sumieniem polecić można każdemu posiadaczowi tej konsoli. Mamy również nadzieję, że obniżki obejmą też cyfrowe wersje gier. W przeciwnym wypadku posiadacze PSP Go byliby mocno niepocieszeni.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   15:57, 15.05.2010
Świetna wiadomość Dumny , nie długo będę miał PSP i taka właśnie promocja to w sam raz dla osób takich jak ja - czyli nie posiadających do tej pory tej konsolki Uśmiech . 50 zł to bardzo rozsądna cena i bardzo zadowalająca Puszcza oko .

Daxter'a i LocoRoco kupię w pierwszej kolejności Szczęśliwy.