Reprezentacja Holandii grywalna w Fifa 10

Mimo, że ekipa z EA Sports zawsze dbała o to, aby w ich produktach (chodzi głównie o całą serię FIFA) znalazły się same licencjonowane drużyny, to zdarzały się zespoły, nie mające prawdziwej nazwy, strojów itp.

@ 22.09.2009, 13:46
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Reprezentacja Holandii grywalna w Fifa 10

Mimo, że ekipa z EA Sports zawsze dbała o to, aby w ich produktach (chodzi głównie o całą serię FIFA) znalazły się same licencjonowane drużyny, to zdarzały się zespoły, nie mające prawdziwej nazwy, strojów itp. Należała do nich między innymi Holandia. Piszę w czasie przeszłym, bowiem dzisiaj Elektronicy podpisali umowę z holenderskim związkiem piłki nożnej, dzięki czemu posiadają pełne prawa do wykorzystywania wizerunku ich reprezentacji.

Co jak co, ale brak autentycznej Holandii w tak popularnym symulatorze był wielkim minusem. Owszem, mieliśmy możliwość grania zespołem pod taką nazwą, jednak bez oficjalnych wizerunków. Grają tam takie sławy jak Edwin van der Sar, Jan Kromkamp, Ruud van Nistelrooy czy Dirk Kuyt. Mimo, że są gwiazdami w swoich zespołach, nie było im dane grać w swojej prawdziwej wirtualnej reprezentacji. No cóż, jak widać stan rzeczy się zmienił.

Reprezentacja Holandii grywalna w Fifa 10

25 nagród na całym świecie i miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony serii. Jednak EA SPORTS udało się stworzyć godnego następcę – FIFA 10 to efekt prac nad pełnym wykorzystaniem potencjału świetnego silnika gry znanego z poprzedniej wersji, przy nieocenionej pomocy graczy, których liczne sugestie wyznaczyły kierunek działań zespołu programistów.

FIFA 10 to ulepszony system rozgrywki, bazujący na szybkich i inteligentnych reakcjach zawodników. Ponadto dla miłośników wyzwań długoterminowych przygotowaliśmy gruntownie odświeżony tryb menedżerski, który uległ ponad 50 poważnym zmianom. Dzięki temu FIFA 10 ustanawia nowy standard realizmu i punkt odniesienia w dziedzinie symulacji piłki nożnej!

Sprawdź także:
FIFA 10

FIFA 10

Premiera: 02 października 2009
PS2, PC, PS3, PSP, XBOX 360, WII, DS, MOB

25 nagród na całym świecie i miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony serii. Jednak EA SPORTS™ ud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   15:27, 22.09.2009
Robben, Sneijder, van Persie takie trio więc Holandii nie mogło zabraknąć Puszcza oko

Szkoda że nie dodano nowych krajów(lub nie jest mi o tym wiadomo ) Uśmiech