Premiery miesiąca - grudzień 2019


Materdea @ 12:30 04.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Two Worlds II: Shattered Embrace (PC) – 6 grudnia


W 2016 roku zaskoczyła nas informacja ze studia Reality Pump, które ogłosiło wydanie dwóch nowych dodatków do wiekowego cRPG-a Two Worlds II! Bazowy tytuł ukazał się na rynku w roku 2010 (na komputerach osobistych i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3). Pierwsze DLC już się ukazało (Call of the Tenebrae), drugie zaś (Shattered Embrace) zadebiutuje na początku grudnia.

Historia Two Worlds II: Shattered Embrace rozgrywa się od razu po wydarzeniach z Call of the Tenebrae. Wraz z całą drużyną budzimy się na tajemniczej wyspie, która została opanowana przez mityczne elfy. W tle rozgrywa się pradawna tajemnica, starożytny Zakon Tenebrae oraz mistyczne zło (naturalnie zbudzone). Wracamy do krainy Analoor, by zmierzyć się z tymi wszystkimi przeciwnościami.

Rozgrywka w dodatku nie zmienia się w żaden sposób – dostajemy jednak nową lokację, elfie królestwo Shadinar! Jeśli nadal pamiętacie oryginalne Two Worlds II i jej mechaniki, w DLC odnajdziecie się jak u siebie – lokacje przemierzamy w stylu Gothica 3 lub Dragon Age: Początek z kamerą umieszczoną za plecami bohatera. Dynamicznie korzystamy z posiadanego ekwipunku, walki urozmaicając umiejętnościami z drzewka postaci lub czarami. Zadania natomiast zbieramy od postaci niezależnych, by historię popychać do przodu. Co ciekawe, rozszerzenie stanowi samodzielną całość, nie potrzebujemy więc zainstalowanej oryginalnej „dwójki”, aby móc odpalić Shattered Embrace.

Sprawdź także:

MechWarrior 5: Mercenaries

Premiera: 10 grudnia 2019
PC, PS3, XBOX 360

Zmartwychwstanie stalowych legend odbyć może się za sprawą studia Piranha Games. Gracze, w wieku młodzieńczym będąc, wciąż marzyli o coraz potężniejszych maszynach kroczą...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?