Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu

The Elder Scrolls IV: Oblivion (PC)

ObserwujMam (678)Gram (277)Ukończone (226)Kupię (47)

The Elder Scrolls IV: Oblivion PC - komentarze

Offline
Sapcio //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 38 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Oblivion to gra wielka, tak jak każy z poprzednków. Wielki świat, wolnośc, cała masa zadań pobocznych, które sa właściwie ważniejsze niż fabularne, dużo ekwipunku, lokacji, niesamowite misje w Mrocznym Bractwie i Gilgii Złodzieji. Coprawda świat mniej maiczny niż w Morrowindzie, ale nadrabia poprawionymi rozmowami i grafiką. Polecam Szczęśliwy

Offline
matenol //grupa Mieszczanie » [ Chłop (exp. 13 / 20) lvl 2 ]0 kudos
Na temat TES IV: Oblivion, nie można wypowiedzieć się w sposób zwięzły i krótki, gdyż żadne ze znanych mi określeń nie jest dostatecznie adekwatne, aby w pełni odzwierciedlić istotę oraz kwintesencję doskonałości tej gry. W tym momencie zapewne entuzjaści serii Gothic, ukamienowali by mnie za to stwierdzenie, ale mamy wolność słowa, więc wyrażam własną, konstruktywną opinię.

Gram W Obliviona od 2006 roku, z pewnymi przerwami. Ta gra po prostu się nie nudzi. Jest jeden główny wątek, który co prawda można ukończyć w 5 godzin, ale po jego zakończeniu nadal gramy dalej i kontynuujemy podbój Tamriel. Szereg misji pobocznych do wykonania, oraz różnorodność i wielkość świata po prostu powala na kolana.

Tak więc wszystko to przemawia na korzyść TES IV, a wypuszczone kolejne dodatki, jedynie poprawiają rozgrywkę i przyciągają na kolejne kilkadziesiąt godzin...

Offline
vidmo76 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Tak giereczka niczego sobie jakieś pół roku w nią gram z przerwami na coś tam i nie zejdę z tego świata zanim nie ukończę .
A te 5 godzin na główny wątek to chyba tylko w jakimś super easy, innego wyjścia nie widzę.
Ale kto by grał na takim poziomie ?!

Liczba czytelników: 469517, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49025 wątków oraz napisali 651793 postów.