The Elder Scrolls IV: Oblivion (PC)

ObserwujMam (681)Gram (278)Ukończone (226)Kupię (47)

Lista problemów z The Elder Scrolls IV: Oblivion (PC)

Masz jakiś problem z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

bigproblem   @   13:38, 25.07.2014

Witam wszystkich czytelników. tak dla nudy odpaliłem sobie grę z dawnych lat która daje wiele frajdy do teraz. Gra śmiga mi bezproblemowo gram na maksymalnych ale.... no właśnie ale, coś się popsuło w grafice. Cały czas wszystko widzę pięknie ładnie, ale w pewnym momencie nie wiem od czego to zależy rzeczy takie jak ogień w pochodni czy domowych ogniskach, rozbryzgująca krew, iskry od broni czy poświata od używania magi np kiedy używam leczenia to ta fajna biała poświata wijąca się w około bohatera się ścina, a cała reszta działa jak należy. Denerwuje to niesamowicie, pojawiło się nagle. W czym tu jest problem? Proszę tylko nie irytować mnie tutaj z pseudo poradami o karcie graficznej i jej sterownikach bo wszystko jest git. Efekty jak krew, iskry, magia, ogień obraz ten się ścina kiedy uderzam kogoś bronią to krew pojawia się dopiero po 1-2 sekundach. z magią jest najgorzej, gdyż po użyciu np leczenia ta poświata powinna szybko zniknąć, a przez ten błąd utrzymuje się na mojej postaci przez kilkadziesiąt sekund. Proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (0)
lukasrada   @   23:38, 13.01.2014

Rozdział:   Gildia Złodzieji
Misja:   Dziedzictwo Ahdarji

Mam problem otóż otrzymałem misje Dziedzictwo Ahdarji i wszystko szło gładko do czasu, gdy miałem się włamać do zamku i ukraść go śpiącej arlessie. Przebiłem się piwnicą, salą tortur i jakimiś korytarzami do prywatnych kwater. Po dotarciu do pokoju gdzie znajdowała się śpiąca arlessa, podszedłem do skrzynki, którą wskazywał zielony znacznik i po otwarciu znalazłem tam "mosiężny pierścień". Zabrałem go ale znacznik dalej wskazywał na skrzynkę, arlessa miała przy sobie jakiś pierścień ale zabranie go nic nie zmieniło. To jakiś bug czy co? Postanoowiłem sobie zagrać znowu w Obliviona, a tu taki problem, a akurat misje złodziei zawsze mi się podobały w tej grze. Proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (2)
pawelecki96   @   21:56, 14.03.2013

Wrzuciłem do Obliviona mod powodujący rzekomo rozmycie grafiki jak w Gothic'u 3. Niestety nie widać efektów, a co gorsza kiedy próbuję włączyć daleki zasięg widzenia całe podłoże zostaje "pomazane" zielonymi i fioletowymi pręgami. Nie wiecie, w czym problem? Paczki tekstur jeszcze nie wrzucałem, jeśli ma to jakieś znaczenie.

czytaj odpowiedzi (2)
rotop   @   18:12, 12.03.2012

Rozdział:   Gildia Wojowników

Witam jestem czempionem w gildi i mam znaleźć grnerałą kompani czarnego lasu (chyba) gdzie on jest nie mam zadania wpisanego w dzienniku i nic na mapie. Gdzie mam iść.najlepiej jakby był screen

czytaj odpowiedzi (1)
darekn1   @   12:45, 25.02.2012

Rozdział:   Gold Daedric Armor and Weapons
Poziom:   1
Misja:   jak przejść

witam mam problem z tym dodatkiem. jest on po angielsku i nie bardzo go kumam ,chodzi oto że po pokonaniu tych stworków tym nowym mieczem co dostałem od kowala nie wiem jak dostać zbroje od niego sprawdzałem wszystkie skrzynie i nic w nich nie ma a dwóch orków już ją ma jeden stoi koło drzwi a drugi w środku. czy tu jest potrzebny inny pach niż 3.

czytaj odpowiedzi (1)
darekn1   @   18:50, 13.02.2012

Rozdział:   the elder scrolls oblivion
Poziom:   1
Misja:   nowa gra

witam, mam pytanie czy jest jeszcze aktywna strona z dlc do gry ,chodzi mi o broń,pancerze,grafika.

czytaj odpowiedzi (3)
MaroG   @   10:22, 07.07.2011

Misja:   Tajemnica Vahtacen

Witam.
Mam do wykonania zadanie gildii magów w Vathacen.
Muszę rzucić czary na filar żeby otworzyć przejście do dalszej części lokacji. Nie jestem w stanie rzucić ostatniego zaklęcia które ma "wzmocnić magię".
zaglądałem o Adamantytowej Wieży i wiem że to zaklęcie powinno być w skrzyni razem z innymi ale chyba go nie było. Dlatego prosiłbym o nazwę zaklęcia lub zwoju żebym się u kogoś w nie zaopatrzył.
Z góry dziękuję

czytaj odpowiedzi (3)
MaroG   @   15:19, 27.06.2011

Rozdział:   Dowolny

Czy jest sposób żeby się wyleczyć z wampiryzmu?
Czy można jakoś sprzedać wcześniej kupiony dom?

czytaj odpowiedzi (2)
IgI123   @   17:31, 13.04.2011

Otóż po zainstalowaniu patcha polonizującego, włączam grę, menu ok, po Polsku. Ale problemy już na tworzeniu postaci, część napisów po Polsku, a część po Angielsku. Już dałoby się to przeboleć, ale dialogi też są w języku obcym. Aha, gra, i polonizacja jest z Kolekcji Klasyki.

czytaj odpowiedzi (4)