Empire of Sin (XBOXONE) - okladka

Empire of Sin (XBOXONE)

Premiera:
2020
Premiera PL:
2020
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Empire of Sin (XBOXONE)
Materdea @ 14:58 20.08.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Empire of Sins to debiutanckie dzieło Johna i Brendy Romerów - Romero Games. Legendarny twórca pierwszego Quake'a i współzałożyciel z Johnem Carmackiem studia id Software we współpracy z firmą Paradox Interactive stworzył grę strategiczną z elementami ekonomii, której akcja osadzona jest w klimatach Stanów Zjednoczonych lat 20. ubiegłego stulecia.

W Empire of Sins przejmujemy kontrolę nad organizacją przestępczą działającą w przedwojennym Chicago, którą budujemy od zera. Zaczynając od niewielkich ulicznych "robótek rekrutujemy kolejnych cyngli, powiększamy terytorium (które z czasem również musimy bronić), zarabiamy coraz więcej pieniędzy. Bierzemy również udział w - wówczas nielegalnym - handlu alkoholem oraz narkotykami, zajmujemy się zlecaniem płatnych zabójstw itd. Rozgrywka oprócz warstwy strategiczno-ekonomicznej pozwala również na walkę - ta, idąc za przykładem np. serii XCOM, odbywa się w turach.

W Empire of Sins ważny jest również aspekt ekonomiczny naszego imperium. Posiadamy kilka rodzajów surowców takich jak alkohol czy pieniądze. Podczas zabawy rekrutujemy nowych członków mafii, pozyskujemy sojuszników oraz wykonujemy różne zadania. Jako że nasi podopieczni mają różne umiejętności, trzeba w odpowiedni sposób pożytkować je w trakcie misji. Ważne jest też dbanie o zdrowie współpracowników, albowiem w miarę upływu czasu są oni coraz bardziej doświadczeni - w razie śmierci na ulicach miasta ich umiejętności przepadną.

Screeny z Empire of Sin (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?