Empire of Sin - czasy prohibicji na zwiastunie z rozgrywką

Deweloperzy Empire of Sin pokazują garść ujęć prezentujących ich najnowszy projekt.

@ 20.08.2019, 11:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Jeśli cenicie sobie gry w klimatach mafii, a jednocześnie lubicie gatunek strategii, to jest spora szansa, że spodoba Wam się nowy projekt Romero Games zatytułowany Empire of Sin.

W Empire of Sin przenosimy się do Chicago podczas prohibicji, a naszym zadaniem jest odpowiednie zarządzanie stworzonym imperium przestępczym. Jako że mamy do czynienia ze strategią, najważniejszym elementem zabawy są posiadane przez nas surowce, w tym m.in. pieniądze oraz alkohol.

Podczas zabawy rekrutujemy nowych członków mafii, pozyskujemy sojuszników oraz wykonujemy różne zadania. Jako że nasi podopieczni mają różne umiejętności, trzeba w odpowiedni sposób pożytkować je w trakcie misji. Ważne jest też dbanie o zdrowie współpracowników, albowiem w miarę upływu czasu są oni coraz bardziej doświadczeni.

Premiera Empire of Sin zaplanowana została na wiosnę 2020 roku, a grać będziemy na PC, PS4, Xboksie One oraz Switch. Wydania projektu podjęła się firma Paradox Interactive.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?