Cooking Simulator: Symulator Gotowania (PC) - okladka

Cooking Simulator: Symulator Gotowania (PC)

Premiera:
06 czerwca 2019
Premiera PL:
18 lipca 2019
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Cooking Simulator: Symulator Gotowania (PC)
Dirian @ 12:23 10.07.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Cooking Simulator: Symulator Gotowania to gra symulacyjna z humorystycznymi elementami stworzona przez polskie studio Big Cheese Studio.

W grze wcielamy się w początkującego kucharza, który musi przywrócić dawny blask podupadłej restauracji. Fabuła nie gra tu większej roli, bowiem nasze zadanie skupia się głównie na wypełnianiu kolejnych zleceń poprzez gotowanie. W tym celu korzystamy z rozmaitych sprzętów kuchennych - na wyposażeniu jest lodówka, mikrofala, piekarnik, płyta do smażenia kotletów czy klasyczna kuchenka. Nie brakuje także mniejszych urządzeń, jak chociażby blender.

Cooking Simulator oferuje ponadto dostęp do szeregu innych rzeczy niezbędnych w kuchni - garnków, patelni, noży, desek do krojenia, itp. Twórcy przygotowali łącznie ponad 60 dań do przyrządzenia na podstawie dostępnych w grze szczegółowych przepisów, ale nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć także własne potrawy!

W trakcie naszej kuchennej przygody mogą wydarzyć się rozmaite wypadki - np. awaria jakiegoś urządzenia czy też pożar. Gra zawiera także elementy humorystyczne, jak np. możliwość gry w kręgle przy pomocy dyni. 

Produkcja oferuje kampanię oraz tryb sandboksowy, a także wyjaśniający podstawy samouczek.

Wymagania: Twórcy gry Cooking Simulator: Symulator Gotowania ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Cooking Simulator: Symulator Gotowania (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?