Nier: Automata (Xbox One) - okladka

Nier: Automata (Xbox One)

Premiera:
26 czerwca 2018
Premiera PL:
26 czerwca 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Nier: Automata (Xbox One)
Materdea @ 16:55 15.06.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 29h 24min

+ czaswięcej

Nier: Automata to kontynuacja dynamicznej gry akcji NieR, wydanej pierwotnie w 2010 roku. Za jej opracowanie odpowiada studio Platinum Games. Deweloperzy ci mają na swoim koncie takie gry jak Bayonetta oraz Vanquish. W wersji dedykowanej konsoli Xbox One produkcja nazywa się Nier: Automata - Become as Gods Edition i zawiera wszystkie cyfrowe dodatki wydane do tej pory na wersje dedykowane komputerom osobistym i konsoli PlayStation 4: dodatek 3C3C1D119440927, cztery malowania na pojemniki (Grimoire Weiss, Retro Grey, Retro Red oraz Cardboard), a także akcesorium Machine Mask.

Historia przenosi nas do niedalekiej przyszłości. Ludzkość zmuszona jest wycofać się na księżyc, po tym jak na naszą planetę najechali obcy, zasypując ją wrogo nastawionymi maszynami. Człowiek nie poddaje się jednak szybko i w kontrataku tworzy armię androidów. Nazwani zespołem YoRHa, wyruszają oni w celu odbicia naszej planety. Gracz wciela się w jednego z nich, androida zwanego 2B. Wyposażony w miecz i broń dystansową, wyrusza do walki z hordami przeciwników.

Mechanika rozgrywki w Nier: Automata stawia przede wszystkim na dynamikę starć. Na ekranie za zwyczaj sporo się dzieje, gdyż wrogowie korzystają ze swoich zdolności specjalnych. Potrafią się naprawiać, wskrzeszać a nawet tworzyć zupełnie nowe jednostki. Poza zwykłymi przeciwnikami na naszej drodze napotkamy bossów. Są oni naprawdę wymagający, gdyż zazwyczaj mamy do czynienia z dużymi bestiami, potrafiącymi robić niespotykane wcześniej rzeczy.

Screeny z Nier: Automata (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X