Crusader Kings III (PC) - okladka

Crusader Kings III (PC)

Premiera:
01 września 2020
Premiera PL:
01 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crusader Kings III (PC)
Materdea @ 10:22 24.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crusader Kings III to trzecia część cyklu gier strategicznych do dywizji firmy Paradox Interactive zajmującej się produkcją gier wideo - Paradox Development Studio.

W Crusader Kings III trafiamy do okresu średniowiecza, obejmując kontrolę nad jedną z kilkunastu dynastii ówczesnego świata. Tym razem w trakcie podbojów i zawiązywania sojuszy ważniejsze od dobra narodu będą partykularne interesy członków rodziny i nas samych - tworzenie poprzez małżeństwa członków rodów nowych stronnictw, dbanie o terytoria, nad którymi pieczę sprawują nasi pociotkowie, ekonomiczna równowaga między poszczególnymi terenami itd.

Rozgrywka w Crusader Kings III nie odbiega od rozwiązań stosowanych we wszystkich tytułach firmy Paradox Interactive z rodziny strategii historycznych. Dominują tutaj tabelki oraz wykresy, a także statystyki. Świat obserwujemy z lotu ptaka na wielkiej mapie strategicznej, którą możemy dowolnie skalować. Zbawa sprwoadza się do zarządzania posiadanymi terytoriami, dbanie o poziom zapełnienia skarbca oraz prowadzenie politycznych oraz dyplomatycznych gier (nierzadko z udziałem wojska) pomiędzy konkurującymi rodami.

Wymagania: Twórcy gry Crusader Kings III ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Crusader Kings III (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?