Call of Duty: Black Ops V prawdopodobnie w 2020 roku i z akcją podczas Zimnej Wojny

Long Sensation, użytkownik Twittera, który pierwszy poinformował o nowej części Call of Duty, uderza ponownie - tym razem plotkami o Call of Duty: Black Ops V (lub po prostu Black Ops) w 2020 roku i powrocie do klimatu Zimnej Wojny.

@ 09.08.2019, 14:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare, czyli tegoroczna odsłona cyklu, na rynku dopiero się pojawi, lecz to nie przeszkadza w snuciu domysłów na temat przyszłości marki. A plotki, które pojawiały się w sieci, wydają się być dość wiarygodne i potwierdzać pewien kurs, który wraz z nowym CoD-em obrał wydawca, firma Activision. Pojawiły się niepotwierdzone informacje, które mówią również o zaimplementowaniu podobnego zabiegu w nadchodzącym w 2020 roku Call of Duty i powrocie do okresu Zimnej Wojny!

Mimo iż formalnie podtytuł Modern Warfare nosiła już jedna część serii - czwarta - (a ponadto w zeszłym roku dostaliśmy Call of Duty: Modern Warfare Remake) to nie przeszkodziło to marketingowcom wylansować nową odsłonę jako pewnego rodzaju uproszczenie w nazewnictwie i odświeżenie cyklu. Możliwe, że podobnie będzie z Call of Duty nadchodzącym w 2020 roku

Long Sensation, jeszcze jakiś czas temu YouTuber, teraz raczej użytkownik Twittera, podzielił się nową plotką: w przyszłym roku dostaniemy Call of Duty: Black Ops lub Black Ops V od studia Treyarch, wrócimy do okresu Zimnej Wojny (w tym do konfliktów w Wietnamie i Korei), a czas akcji zostanie rozciągnięty na prawie 40 lat! Long Sensation w maju tego roku jako pierwszy poinformował o tym, że wychodzący w październiku CoD będzie miał tytuł Modern Warfare, co pozwala nam przypuszczać, że i tym razem może być tu ukryte ziarenko prawdy.

Niemniej jednak powinniśmy, jak robimy to z większością niepotwierdzonych informacji, traktować ją z przymrużeniem oka. Na razie na debiut czeka wspominane już Call of Duty: Modern Warfare, które ukaże się 25 października na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   17:14, 09.08.2019
O tym CODzie w czasach zimnej wojny jest mówione od lat, jak przychodzi co do czego to okazuje się że nowa część i tak będzie w przyszłości, albo w czasach współczesnych.
0 kudosRonaldo_   @   18:23, 09.08.2019
Niech zrobią druga wojnę na Pacyfiku.
0 kudosdabi132   @   18:53, 09.08.2019
Musieli wydać cztery odsłony serii Black Ops żeby dojść do tego, że wrócą do korzeni. Ja jak najbardziej jestem na tak i oby był singiel. Teraz trochę śmieszą mnie słowa deweloperów z Treyarch o usunięciu kampanii dla jednego gracza, żeby się rozwijać. Choć w sumie nie powiedzieli, że nowy CoD Black Ops będzie zawierał tryb z fabułą.