Call of Duty: Black Ops 4 - gameplay z anulowanej kampanii

Call of Duty: Black Ops 4 wcale nie musiało być wyłącznie grą wieloosobową. Mogło oferować całkiem ciekawą historię dla jednego gracza.

@ 25.05.2020, 19:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Black Ops 4 - gameplay z anulowanej kampanii

Użytkownik portalu Reddit udostępnił coś, co wydaje się być pierwszym materiałem z rozgrywki z trybu dla jednego gracza anulowanej kampanii fabularnej Call of Duty: Black Ops 4.


Black Ops 4, które zostało wydane w październiku 2018 roku, było pierwszą grą z serii Call of Duty, która nie miała tradycyjnego trybu kampanii. Zamiast tego oferowała trzy tryby online. Treyarch, twórcy gry, nalegało przez cały rok, że tak naprawdę nie mieli planów na kampanię i koncentrowali się na sieciowych aspektach Black Ops 4, ale wiele raportów i źródeł opisywało starania i kampanię jako zbyt ambitną i odwołaną z powodu problemów z jej rozwojem.


Na forum Reddit użytkownik udostępnił około dwie minuty materiału alfa z kampanii. Rozgrywka miała bardzo podobny interfejs do tego z trybów wieloosobowych. Użytkownik twierdzi, że kampania i multiplayer miały być połączone, i to właśnie dlatego HUD jest taki podobny.


Rozgrywka wygląda całkiem standardowo, jak na serię Call of Duty. Poniżej możecie zobaczyć fragment, który udało się zachować w internecie.

[LEAK] Black Ops 4 Campaign Gameplay from r/Blackops4
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:04, 26.05.2020
cos nie chce mi się wczytać to video z kampania...
0 kudosTheCerbis   @   11:53, 26.05.2020
Coś musi je tobie blokować. To zwykłe wideo z Reddita.
0 kudosMicMus123456789   @   12:50, 26.05.2020
Ciekawy fragment. To mogła być jedna z najbardziej przyjemnych kampanii.
0 kudosguy_fawkes   @   08:47, 27.05.2020
Jakoś tak średnio mi to wygląda na typowego singla. Z uwagi na wczesny etap prac sporo tu placeholderów, ale całość sprawia wrażenie bardziej jakiegoś trybu treningowego z botami, a nie faktycznej kampanii. A przez brak singla będzie to jedyny CoD, którego całkowicie pominę, choć odsetek graczy, którzy go kończą w tego typu produkcjach rzeczywiście nie jest porażający.