Overwatch (Xbox One) - okladka

Overwatch (Xbox One)

Premiera:
24 maja 2016
Premiera PL:
24 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Overwatch (Xbox One)
zvarownik @ 10:13 11.11.2015
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 101h 0min

+ czaswięcej

Overwatch to kolejna gra studia Blizzard Entertainment znanego z takich produkcji jak Diablo, World of Warcraft, Heroes of the Storm czy też Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Historia zawarta w grze opowiada o zmaganiach przeróżnych bohaterów, walczących w świecie ogarniętym konfliktem. Dawno temu globalna wojna została zażegnana dzięki organizacji OVERWATCH, jednak po latach jej siła osłabła i zagrożenie powróciło.

W Overwatch znalazło się wielu rozmaitych bohaterów, w tym kobieta potrafiąca podróżować w czasie, wojownik chroniony przez masywną zbroję czy też mnich-robot. Każdy z herosów posiada własny zestaw umiejętności, zaprojektowanych w taki sposób, by osiągnąć maksymalną skuteczność bojową, współpracując w drużynie. Kooperacja jest bowiem kluczem do sukcesu, a poszczególni członkowie teamu muszą się wzajemnie uzupełniać.

Zabawa odbywa się w kilku trybach, w tym Ładunek (należy dostarczyć przedmiot do wyznaczonego miejsca) i Przejęcie punktu (walka o kontrolowanie celów strategicznych - jedna ekipa atakuje, druga się broni). Deweloperzy regularnie udostępniają również nową zawartość w ramach darmowych aktualizacji.

Overwatch działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka, przejrzystą i efektowną oprawę wizualną. Całość uzupełniają sugestywne efekty dźwiękowe oraz dynamiczna muzyka.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Overwatch (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?