Overwatch - do 4 grudnia gra jest za darmo

Overwatch - FPS studia Blizzard - do 4 grudnia jest dostępny za darmo - na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 29.11.2019, 10:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Overwatch - do 4 grudnia gra jest za darmo

Blizzard zaatakował Czarny Piątek darmową wersją swojej strzelanki - Overwatch. Oprócz standardowych obniżek, które królują w okresie tuż po Dniu Dziękczynienia, deweloperzy zaoferowali również odblokowanie FPS-a dla szerszej publiczności, dając możliwość nielimitowanej gry do 4 grudnia!

Overwatch w ramach czarnopiątkowych promocji dostępne jest w sklepie Blizzarda w obniżonych cenach - odpowiednio dla standardowej edycji o 25% (14,99 euro - czyli ok. 65 złotych) oraz 50% dla Legendary (19,99 euro - ok. 87 złotych). Naturalnie obniżek doczekały się niemal wszystkie gry z portfolio amerykańskiej firmy - zerknijcie m.in. na 26-procentową promocję na Diablo III: Eternal Collection lub -50% na StarCrafta 2 (wszystkie epizody).

Oprócz tego od 26 listopada można bez limitu czasowego bawić się w popularnym FPS-ie - ta oferta potrwa do 4 grudnia i jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dostępne są wszystkie postacie oraz lokacje, więc osoby korzystające z darmowego okresu nie będą poszkodowane.

Overwatch ukazało się na rynku w 2016 roku i dość szybko zyskało grono oddanych graczy, podejmując również kawałek e-sportowego tortu. Druga odsłona została zapowiedziana podczas tegorocznego BlizzConu (co ciekawe, Overwatch 2 będzie współdzielił serwery z "jedynką" i nie będzie problemu, by posiadacze jednej i drugiej gry grali wspólnie). Data premiery jest nieznana.


Sprawdź także:
Overwatch

Overwatch

Premiera: 24 maja 2016
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Overwatch to kolejna gra studia Blizzard Entertainment znanego z takich produkcji jak Diablo, World of Warcraft, Heroes of the Storm czy też Hearthstone: Heroes of Warcra...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?