Forza Horizon 2 (Xbox One) - okladka

Forza Horizon 2 (Xbox One)

Premiera:
30 września 2014
Premiera PL:
03 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Forza Horizon 2 (Xbox One)
DevMat @ 10:12 06.06.2014

Śr. długość gry: 17h 11min

+ czaswięcej

Forza Horizon 2 to druga odsłona serii gier wyścigowych, będąca spin-offem Forza Motorsport. Za jej opracowanie odpowiada studio Playground Games.

Podobnie, jak w przypadku poprzedniczki akcja toczy się w otwartym świecie, a same wyścigi rozgrywają się na ulicach i bezdrożach Europy Południowej, a konkretniej w północnej części Włoch oraz we francuskiej Riwierze. Oznacza to, że ścigamy się zarówno u podnóży Alp, jak i na pięknym Lazurowym Wybrzeżu. Całość jest prawie trzykrotnie większa od tego, czym oczarowywała pierwsza odsłona oraz oferuje około 700 wyścigów do rozegrania.

W grze nie zabraknie naturalnie całej masy licencjonowanych samochodów takich marek, jak Ford czy Lamborghini. Ponadto produkcja oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer. Twórcy wprowadzili również cykl zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki którym doznania z przejazdów mają być wyjątkowo efektowne.

Całość działa na podrasowanym silniku napędzającym wcześniej Forza Motorsport 5, należy się więc spodziewać pełnej efektów specjalnych oprawy, w której uwagę przywiązano do najdrobniejszych nawet detali.

Screeny z Forza Horizon 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?