Games with Gold na sierpień 2018

Przedstawiono właśnie sierpniowy zestaw darmowych produkcji Games with Gold - w ofercie znajdziemy Forza Horizon 2, For Honor, Dead Space 3 oraz Epic Mickey 2.

@ 26.07.2018, 18:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
xbox 360, xbox one

Games with Gold na sierpień 2018

Choć w zeszłym miesiącu (tj. lipcu) Games with Gold nie zachwycił, a wręcz odrzucił, tak sierpniowa oferta, która została właśnie zapowiedziana, chyba zrekompensuje środek sezonu ogórkowego! Dostaniemy bowiem wysokobudżetowe tytuły z niemal każdego gatunku - od tytułu wieloosobowego, przez wyścigi, kończąc na horrorze TPS i przygodowej grze akcji.

Gry na Xboksa One:

Gry na Xboksa 360:

Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360  oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 uruchomimy na XONE!
 

Sprawdź także:
Dead Space 3

Dead Space 3

Premiera: 05 lutego 2013
PC, PS3, XBOX 360

Dead Space 3 to trzecia odsłona cenionego survival horroru od studia Visceral Games. W Dead Space 3 głównym bohaterem ponownie jest inżynier Isaac Clarke. Cierpiąc n...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?