The Walking Dead: Season 2 - A House Divided (PC) - okladka

The Walking Dead: Season 2 - A House Divided (PC)

Premiera:
04 marca 2014
Premiera PL:
04 marca 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (6)Kupię (1)

Opis The Walking Dead: Season 2 - A House Divided (PC)
Dirian @ 14:39 06.03.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 1h 35min

+ czaswięcej

A House Divided to drugi odcinek The Walking Dead: Season 2, gry przygodowej, stworzonej przez studio Telltale Games, a opartej o licencję komiksów, tudzież serialu The Walking Dead.

Jak na kontynuację przystało, deweloper nadal ciągnie wątki rozpoczęte w All That Remains. Gracz ponownie wciela się w skórę dziewczynki Clementine i próbuje przetrwać w opanowanym przez zombie świecie, stając w szranki nie tylko z żywymi trupami, lecz także obcymi i przebiegłymi ludźmi, którzy przetrwali plagę.

Rozgrywka w dalszym ciągu stawia na narrację i opowiadaną historię. Cały czas jesteśmy więc stawiani przed niełatwymi wyborami, których konsekwencje widoczne są w dalszych częściach gry. Zabawa polega w znacznej mierze na przemierzaniu środowiska oraz rozmawianiu. Okazyjnie pojawiają się też jakieś sekwencje zręcznościowe, nie one jednak stanowią trzon zabawy. Jest nim przede wszystkim prowadzenie dialogów i podejmowanie wyborów.

Oprawa graficzna reprezentuje klimatyczny i komiksowy styl cel-shading. Jest przejrzysta i unikatowa, świetnie buduje klimat, ale jednocześnie nie jest przesadnie brutalna.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat The Walking Dead: Season 2 - A House Divided (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?