Forza Horizon 5: Hot Wheels (Xbox X/S) - okladka

Forza Horizon 5: Hot Wheels (Xbox X/S)

Premiera:
19 lipca 2022
Premiera PL:
19 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Forza Horizon 5: Hot Wheels (Xbox X/S)
Materdea @ 22:05 02.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hot Wheels to pierwsze rozszerzenie do wydanej w 2021 roku gry wyścigowej studia Playground Games - Forza Horizon 5. Za produkcję odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry. Podobne DLC trafiło do jednej z poprzednich części, Forza Horizon 3.

W Forza Horizon 5: Hot Wheels gracze trafiają do tematycznego parku rozrowyki poświęconego właśnie miniaturowym modelom odjechanych samochodów. Nowa lokacja podzielona jest na cztery biomy: ziemny (Giant's Canyon), lodowo-wulkaniczny (Ice Cauldron), leśno-tropikalny (Forest Fall) i finałowy (Horizon Nexus) - przypominający jeden wielki, zakręcony, charakterystycznie pomarańczowy tor Hot Wheels.

Rozgrywka Forza Horizon 5: Hot Wheels nie odbiega od tego, jak wyglądała w podstawowym Forza Horizon 5. Poza nową lokacją, DLC brodzi w świeżej zawartości. Od tras, wyścigów, kolejnych wydarzeń, przez nowe i fabularyzowane historie (z licznymi przerywnikami filmowymi), kończąc na pojazdach. A tych jest dokładnie dziesięć - w tym Hennessey Venom F5 z roku 2021 i kultowy Hot Wheels Deora II z roku 2000. Sporo dodatkowych elementów dostał też tryb Event Lab, w którym to gracze tworzą własne tory - w tym dodatku znajduje się 80 różnych, spinanych na zatrzaski elementów.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Forza Horizon 5: Hot Wheels (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?