Forza Horizon 5: Hot Wheels - twórcy ujawnili mapę dodatku

Wiemy już jak będzie wyglądać lokacja z nowego dodatku do Forza Horizon 5.

@ 17.07.2022, 15:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5: Hot Wheels - twórcy ujawnili mapę dodatku

Prezentacja dodatku Hot Wheels do Forza Horizon 5 wywołała wśród graczy mieszane uczucia, bowiem podobne rozszerzenia otrzymała Forza Horizon 3. Wydaje się jednak, że twórcy nie poszli na łatwiznę - zaprezentowana właśnie nowa mapa dodatku wygląda bowiem arcy-ciekawie!

Studio Playground Games podzieliło się z nami projektem mapy, który możecie zobaczyć powyżej. Całość wygląda szalenie interesująco, bowiem deweloperzy pozwolą nam pojeździć po trzech różnorodnych lokacjach, które będą połączone charakterystycznymi, pomarańczowo-niebieskimi trasami! Już na pierwszy rzut oka mapa prezentuje się dużo lepiej niż w przypadku Forza Horizon 3.

W akcji sprawdzimy ją już po weekendzie, bowiem dodatek Forza Horizon 5: Hot Wheels trafi na serwery PC, Xboksów One oraz Xboksów Series S|X w najbliższy wtorek. Rozszerzenie jest darmowe dla posiadaczy Season Pass, a pozostali będą mogli nabyć je osobno w cenie 89,90 zł.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?