Hitman: Rozgrzeszenie (Xbox 360) - okladka

Hitman: Rozgrzeszenie (Xbox 360)

Premiera:
20 listopada 2012
Premiera PL:
20 listopada 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (12)Gram (2)Ukończone (9)Kupię (5)

Opis Hitman: Rozgrzeszenie (Xbox 360)
zvarownik @ 11:20 24.07.2010
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 25h 28min

+ czaswięcej

Hitman: Rozgrzeszenie to kolejna część przygód Agenta 47, przygotowana z myślą o konsolach PlayStation 3, Xbox 360, a także komputerach klasy PC. Gra jest przedstawicielem gatunku action-adventure, z dużą dawką elementów skradankowych.

Historia Hitman: Rozgrzeszenie opowiada o spisku przeciwko najlepszemu zabójcy, który został zdradzony przez swoich pracodawców i musi walczyć o przetrwanie. Ścigają go nie tylko starzy znajomi z agencji (w tym także stara znajoma Diana Burnwood), ale również policja oraz inne służby porządkowe. Wszyscy próbują mu przeszkodzić w dotarciu do poszukiwanej odpowiedzi. Kto go wrobił i dlaczego. Na szczęście są jeszcze osoby lojalne wobec niego.

Akcja Hitman: Rozgrzeszenie rozgrywa się w wielu zróżnicowanych miejscach, w tym m.in. w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Każda lokacja charakteryzuje się tym, że do celu prowadzi więcej niż jedna droga, a odpowiedzią na napotkane problemy nie zawsze jest przemoc. Czasem warto przemknąć niepostrzeżenie obok przeciwników, udowadniając, iż zasługujemy na miano cichego mordercy.

Jak na prawdziwą skradankę przystało, możemy się przebierać w różne stroje, korzystać z trucizn, noży oraz podstawowej broni mordercy - garoty. Co istotne, czasem musimy też zrobić użytek z przedmiotów domowego użytku (noże, butelki itd.), wszak nie zawsze mamy pod ręką zaufane gadżety.

Tytuł został stworzony na autorskim silniku studia - Glacier 2. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię "G2-Crowd Technology", która pozwala na generowanie około 1200 postaci na ekranie, przy stałej animacji 30 klatek na sekundę. Z tłumem można wchodzić w interakcję. Wszystko to w towarzystwie wysokiej jakości tekstur, jak również mnóstwa efektów specjalnych, dynamicznego cieniowania oraz pełnych detali lokacji.

Hitman: Rozgrzeszenie posiada nie tylko tryb zabawy dla jednego gracza, lecz również rozgrywki wieloosobowe, w których gracze wzajemnie starają wyeliminować swoje cele, nie tracąc przy tym życia. W multi także duży nacisk położono na skradanie się oraz cichą eliminację.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Hitman: Rozgrzeszenie (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?