Hitman: Rozgrzeszenie i Hitman: Krwawa Forsa zadebiutują na PS4 oraz Xboksie One?

Na to wskazują najnowsze doniesienia.

@ 05.11.2018, 19:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Hitman: Rozgrzeszenie i Hitman: Krwawa Forsa zadebiutują na PS4 oraz Xboksie One?

Wygląda na to, że już niebawem będziemy mogli zagrać w specjalne wydania gier Hitman: Rozgrzeszenie oraz Hitman: Krwawa Forsa. Oba projekty zmierzają bowiem prawdopodobnie do posiadaczy konsol Xbox One i PlayStation 4.

Zgodnie z informacją udostępnioną (za Gematsu) przez organizację PEGI, zajmującą się przydzielaniem kategorii wiekowych grom, wspomniane powyżej przedsięwzięcia w najbliższych miesiąca powinny trafić do sprzedaży. Na razie chodzi wyłącznie o konsole bieżącej generacji.

Hitman: Krwawa Forsa trafiło do sklepów w 2006 roku. Było dostępne na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 2, Xbox oraz Xbox 360. Hitman: Rozgrzeszenie zadebiutowało 6 lat później, w roku 2012, a grali w niego właściciele blaszaków oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Co ciekawe, oba projekty dostępne są obecnie również na Xboksie One za sprawą wstecznej kompatybilności platformy. Nie trafiły jednak nigdy do właścicieli PlayStation 4, co deweloperzy niebawem najpewniej naprawią - jeśli wierzyć pracownikom PEGI.

Kończąc nadmienię jeszcze, że najnowsza część cyklu o Agencie 47, Hitman 2, zadebiutuje już 13 listopada bieżącego roku. Będzie ono dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One, a jego zwiastun premierowy obejrzycie w poprzedniej wiadomości.


Sprawdź także:
Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Premiera: 26 maja 2006
PC, PS2, XBOX, XBOX 360

Hitman: Blood Money. Czy jesteś gotów na zabijanie? Hitman: Blood Money oznacza powrót najbardziej zabójczego mordercy i przedstawia motyw zabijania dla pieniędzy z zupeł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   21:49, 05.11.2018
Krwawą Forsę bardzo miło wspominam, jak dla mnie do tej pory najlepszą odsłoną. Chętnie zagrałbym w wersję z poprawioną grafiką. To by było coś.