Call of Juarez: Więzy Krwi (Xbox 360) - okladka

Call of Juarez: Więzy Krwi (Xbox 360)

Premiera:
30 czerwca 2009
Premiera PL:
03 lipca 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (2)Ukończone (7)Kupię (2)

Opis Call of Juarez: Więzy Krwi (Xbox 360)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 8h 47min

+ czaswięcej

Call of Juarez: Więzy Krwi to druga część pierwszoosobowego shootera, którego akcja rozgrywa się na dzikim zachodzie. W stosunku do pierwowzoru, omawiany tytuł jest jego prequelem, co oznacza, iż gracz ma okazję poznać wydarzenia, jakie miały miejsce przed znanymi już przygodami. Znany z „jedynki” sposób prezentowania fabuły pozostał zachowany. Oznacza to, iż po raz kolejny gracz wciela się na przemian w dwóch bohaterów i tym samym ma możliwość poznać tę samą sytuację z dwóch perspektyw.

W Więzach Krwi głównymi postaciami są bracia – Ray i Thomas McCall. Pierwszy z nich to niezwykły wielebny z części pierwszej, który zamiast głoszenia Słowa Bożego i zadawania pokuty, karał grzeszników ołowiem. W prequelu zostaje opowiedziana intryga, w której obaj protegowani to dwaj rewolwerowcy przemierzający wzdłuż i wszerz Amerykę. McCallowie odwiedzą m.in. Georgię, w której zgliszcza wojny secesyjnej jeszcze się tlą, a opowieści o ukrytych i przeklętych skarbach zaprowadzą ich aż po azteckie ruiny Meksyku.

Jak w każdym należytym shooterze, tak i tutaj nie mogło zabraknąć trybu multiplayer.
Twórcy zaimplementowali różne warianty rozgrywki, począwszy od klasycznego team deathmatch, w którym musimy po prostu eliminować graczy przeciwnika, Poszukiwany, gdzie jeden z graczy jest ścigany listem gończym, a także Wild West Legend Mode, w którym akcja częściowo opiera się na wydarzeniach historycznych.

Za wykonywanie celów gry, a także zabijanie innych graczy otrzymujemy pieniądze, które możemy wydać na odblokowanie nowych klas do trybu wieloosobowego oraz na ulepszenie już tych posiadanych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, Daerdin,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Call of Juarez: Więzy Krwi (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosszymczak10   @   19:45, 23.10.2010
Fajne Typowo Kowbojskie .!
0 kudosmuszka1920   @   20:20, 12.01.2011
Proszę wszystkich o pomoc w grze Call of Juarez: Więzy Krwi bo nie daje sobie rady 2 dni już się meczę z przejściem w okopach podczas strzelania z armaty jaki sposób jest na to zabije paru a zaraz wyskakuje mi misją failed.zacznij od nowa proszę kogoś o pomoc proszę mi odpisać na e-miela muszka.dom_(at)_neostrada.pl gram na xbox360.pozdrawiam
0 kudosDaerdin   @   20:50, 12.01.2011
Od tego jest GIERUNKOWSKAZ i tam pisz ;]