Call of Juarez: Więzy Krwi (PS3) - okladka

Call of Juarez: Więzy Krwi (PS3)

Premiera:
30 czerwca 2009
Premiera PL:
03 lipca 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (4)Ukończone (6)Kupię (8)

Opis Call of Juarez: Więzy Krwi (PS3)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 8h 47min

+ czaswięcej

Call of Juarez: Więzy Krwi to druga część pierwszoosobowego shootera, którego akcja rozgrywa się na dzikim zachodzie. W stosunku do pierwowzoru, omawiany tytuł jest jego prequelem, co oznacza, iż gracz ma okazję poznać wydarzenia, jakie miały miejsce przed znanymi już przygodami. Znany z „jedynki” sposób prezentowania fabuły pozostał zachowany. Oznacza to, iż po raz kolejny gracz wciela się na przemian w dwóch bohaterów i tym samym ma możliwość poznać tę samą sytuację z dwóch perspektyw.

W Więzach Krwi głównymi postaciami są bracia – Ray i Thomas McCall. Pierwszy z nich to niezwykły wielebny z części pierwszej, który zamiast głoszenia Słowa Bożego i zadawania pokuty, karał grzeszników ołowiem. W prequelu zostaje opowiedziana intryga, w której obaj protegowani to dwaj rewolwerowcy przemierzający wzdłuż i wszerz Amerykę. McCallowie odwiedzą m.in. Georgię, w której zgliszcza wojny secesyjnej jeszcze się tlą, a opowieści o ukrytych i przeklętych skarbach zaprowadzą ich aż po azteckie ruiny Meksyku.

Jak w każdym należytym shooterze, tak i tutaj nie mogło zabraknąć trybu multiplayer.
Twórcy zaimplementowali różne warianty rozgrywki, począwszy od klasycznego team deathmatch, w którym musimy po prostu eliminować graczy przeciwnika, Poszukiwany, gdzie jeden z graczy jest ścigany listem gończym, a także Wild West Legend Mode, w którym akcja częściowo opiera się na wydarzeniach historycznych.

Za wykonywanie celów gry, a także zabijanie innych graczy otrzymujemy pieniądze, które możemy wydać na odblokowanie nowych klas do trybu wieloosobowego oraz na ulepszenie już tych posiadanych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, Daerdin,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Call of Juarez: Więzy Krwi (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   11:41, 09.05.2009
Pierwsza część na PC była super, mam nadzieję że "dwójka" będzie tak samo dobra albo i lepsza Puszcza oko .
0 kudosgauczo   @   13:59, 11.05.2009
Nie grałem w pierwszą część, ale screeny i zapowiedzi wyglądają bardzo zachęcająco. Mam nadzieję, że wydadzą polską wersję językową (bo ostatnio jest taka tendencja i bardzo mnie to cieszy).
0 kudosmichu2705   @   23:30, 23.11.2009
pierwsza czesc?-na ps3 nic mi otym nie wiadomo moze na kompa byla 1-sza czesc-musze zapodac sobie ta gierke wyglada kuszaco
0 kudosPietek=)   @   17:29, 29.04.2010
Wygląda kusząco to się zgadza Puszcza oko , ja po samym zagraniu w DEMO narobiłem sobie smaku Dumny .
0 kudoszegier   @   14:12, 03.01.2011
Ograłem ten tytuł dobrze i z perspektywy kilku przejść mogę powiedzieć, że to całkiem niezła gra. Dopiero na wyższym poziomie trudności pokazuje pazur, najlepiej hard. Więcej akcji, na każdym kroku trzeba być czujnym. Jest dobże lecz przydała by się nieco lepsza grafika i animacja postaci, w porównaniu z takim Uncharted to masakra.
Dodaj Odpowiedź