Too Human (Xbox 360) - okladka

Too Human (Xbox 360)

Premiera:
29 sierpnia 2008
Premiera PL:
29 sierpnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (23)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (5)

Opis Too Human (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Too Human to gra akcji tworzona przez studio Silicon Knights. Pierwotnie tytuł miał ukazać się na platformy PS2 oraz GC, niestety z powodów ograniczeń obu wymienionych maszyn zaprzestano produkcji. kiedy na rynku pojawiła się konsola Xbox 360 ponownie podjęto próby dokończenia tej bardzo oryginalnej gry, w której wcielamy się w postać cybernetycznego boga o imieniu Baldur.

W stronę ziemi zmierzają wszelkiej maści najeźdźcy, którzy jak to bywa w tego typu produkcjach pragnąć wytłuc Homo Sapiens i przejąć we władanie ich miejsce zamieszkania. Fabuła nie wydaje się zbyt oryginalna i wciągająca, na szczęście producent stara się aby Too Human nie było kolejną opowieścią o obcych. Dlatego duża część gry będzie skupiać się na doznaniach głównego bohatera, jego przeżyciach oraz dramatyźmie zaistniałej sytuacji.

Podczas pokonywania podzielonej na trzy części gry walczyć będziemy z wieloma mniejszymi i większymi przeciwnikami. W naszym arsenale znajdą się różnego rodzaju spluwy oraz specjalny miecz energetyczny, z którego skorzystamy podczas starć bezpośrednich. Umiejętności głównego bohatera w miarę progresji w grze będą się zwiększać, więc pod koniec zabawy zmieni się on w prawdziwą maszynkę do zabijania!

Program napędzany jest przez zmodyfikowaną wersję silnika graficznego Unreal Engine. Jego zastosowanie pozwala na tworzenie ogromnych otwartych przestrzeni i generowanie niezwykle dynamicznej i szczegółowej grafiki.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Too Human (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   10:20, 10.08.2009
Screeny są świetne ale jak obejrzałem gameplay to już takiego wrażenia nie robi Smutny bynajmniej nie mam czego żałować(only xbox360)
0 kudosradekkaka1   @   10:54, 30.09.2012
Bardzo słaba nie watra uwagi gra.Zupełnie nie wciąga postacie nie zapadają w pamięć.Grywalność tej gry ledwo sięga zeru, zdecydowanie nie polecam.