Blitzkrieg II (PC) - okladka

Blitzkrieg II (PC)

Premiera:
23 września 2005
Premiera PL:
28 października 2005
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (83)Gram (17)Ukończone (19)Kupię (4)

Opis Blitzkrieg II (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 68h 52min

+ czaswięcej

Blitzkrieg II to epicka strategia czasu rzeczywistego, umieszczona w realiach drugiej wojny światowej. Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata - 4 kampanie przedstawiają wydarzenia z perspektywy ZSRR, Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec. Dzięki doświadczeniu, zdobytemu przy tworzeniu poprzednich części serii, specjaliści ze studia Nival odtworzyli bitwy na gigantyczną skalę z niespotykaną dotąd wiernością. Nowy silnik graficzny i dynamiczne opcje taktyczne pozwalają graczowi na wcielenie się w dowódcę na krwawych polach bitew drugiej wojny światowej.

Blitzkrieg II zapewnia graczowi większy wybór zagrywek taktycznych, a jednocześnie umożliwia decydowanie o poziomie trudności i stylu gry. Sam zdecyduj, które misje wykonać, kiedy wezwać posiłki i w jaki sposób osiągnąć kluczowe cele. Każda bitwa to wyzwanie taktyczne, jako że dowodzić musisz również jednostkami marynarki i lotnictwa. Udane wykonanie misji oznacza, że państwo, dla którego walczysz będzie mogło osiągnąć sukcesy również na poziomie strategicznym.

Charakterystyczne cechy
Powrót bestsellerowej serii strategicznej - Blitzkrieg.
Prawdziwe bitwy w trakcie drugiej wojny światowej.
Nieliniowe misje - sam decyduj o sposobie ich wykonania.
Możliwość decydowania o kształcie własnej armii.
Ponad 200 w pełni trójwymiarowych jednostek, w tym samolotów. Ponad 60 rodzajów piechoty z wiernie odtworzonym wyposażeniem.
Otwarta architektura rozgrywki.
Niepowtarzalny tryb gry wieloosobowej.
Możliwość wykonywania misji w nocy.
Nowe zdolności jednostek, wywoływane dzięki obecności dowódców.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Blitzkrieg II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslukasrada   @   14:17, 05.11.2010
Według mnie blitzkrieg 2 jest super grą, lecz gram też w War Front: Punkt Zwrotny i moim zdaniem jest ona lepsza od blitzkrieg 2, gdzyż buduje się tam baze wojskową, ma 3 nacje Alianci, Niemcy oraz wyłącznie w trybie wieloosobowym Sowieci. Budujesz jednostki militarne, budynki obronne, 9 bohaterów z różnymi spec. umiejętnościami itp. Więcej możecie poszukać tu na miastogier.
0 kudossusu   @   23:39, 11.07.2011
Jedna z najlepszych gier tego typu ;) Podoba mi się, a jak będziecie kody chcieli to piszcie mam sprawdzone na swoim kompie. Ale tak naprawdę to trzeba samemu znaleźć słowo klucz, które uaktywni cheaty. Jednak to żadna frajda grać na kodach. Przeszedłem tę gre bez i też było fajnie Uśmiech
0 kudoscesarz1975   @   19:45, 07.11.2012
czy chodzi wam Blitzkrieg II w sieci