Crysis 3 (Xbox 360) - okladka

Crysis 3 (Xbox 360)

Premiera:
19 lutego 2013
Premiera PL:
21 lutego 2013
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (2)Ukończone (10)Kupię (7)

Opis Crysis 3 (Xbox 360)
DevMat @ 20:37 16.04.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: 13h 12min

+ czaswięcej

Crysis 3 to trzecia odsłona futurystycznego shootera, przygotowana przez niemieckie studio Crytek.

Twórcy doskonale wiedzieli, że zarówno pierwsza cześć osadzona w dżungli, jak i druga, której akcja toczy się w wielkiej metropolii, zyskała wielu zwolenników, dlatego w części trzeciej postanowili połączyć oba środowiska. Wynikiem tego eksperymentu jest osadzenie fabuły Crysis 3 w porośniętym bujną roślinnością Nowym Jorku. Bezpośrednim powodem tak szybkiego pojawienia się roślinności, bagien i strumyków w środku betonowego miasta stała się kopuła zbudowana przez korporację Cell.

Głównym bohaterem Crysis 3 ponownie jest Alcatraz, który powraca do całkowicie odmienionego Nowego Jorku i raz jeszcze staje do walki o Ziemię. Ta jednak nie jest już taka sama, twórcy dodali bowiem kilka opcji nonokombinezonowi oraz pojawiła się zupełnie nowa broń - łuk.

Crysis 3, podobnie jak poprzednicy, prócz rozgrywek dla jednego gracza oferuje też starcia wieloosobowe. Te przebiegają oczywiście na specjalnie przygotowanych mapkach, a gracze przed rozpoczęciem potyczek wybierają klasę żołnierza, w którego chcą się wcielić. Za osiągnięcia w multi odblokowuje się dodatkową broń oraz umiejętności specjalne.

Prócz standardowej edycji gry pojawiła się opcja zakupu Hunter Edition - dostępnej jedynie dla osób zamawiających przed premierą.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, Dirian,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Crysis 3 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?