Zapowiedziano Crysis 4

Wygląda na to, że studio Crytek samodzielnie opracowuje Crysis 4.

@ 27.01.2022, 11:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Zapowiedziano Crysis 4

W sieci od jakiegoś czasu krążyły plotki na temat tego, że Crytek przygotowuje jakąś nową strzelankę. Dziś dowiedzieliśmy się, że chodzi o Crysis 4 - projekt został oficjalnie zapowiedziany przez deweloperów. Uczyniono to za sprawą niedługiej notki na łamach portalu Twitter.

Zapowiedź Crysis 4 to krótki wpis na Twitterze, do którego dołączona została niedługa i praktycznie nic nie przedstawiająca zajawka. Na filmie widzimy, jak coś wybucha, potem coś się unosi, a następnie mamy szybkie ujęcie pokazujące hełm Proroka. Na końcu widnieje cyfra "4", co wskazuje na właśnie Crysis 4.

Niestety nie ujawniono niczego innego, a to oznacza, że musimy czekać na konkrety. Z wcześniejszych wypowiedzi Crytek wynika, że ekipa zajmuje się "strzelanką następnej generacji", cokolwiek miałoby to znaczyć. Jak tylko pojawi się wyjaśnienie, nie omieszkamy Wam go przekazać.

Sprawdź także:
Crysis 3

Crysis 3

Premiera: 19 lutego 2013
PC, PS3, XBOX 360

Crysis 3 to trzecia odsłona futurystycznego shootera, przygotowana przez niemieckie studio Crytek. Twórcy doskonale wiedzieli, że zarówno pierwsza cześć osadzona w dż...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
3 kudosAntyMarksista   @   11:08, 27.01.2022
Zapowiedziano Crysis 4
No ja to widzę tak ;)


Obrazek

0 kudosBarbarella.   @   15:42, 27.01.2022
No nie wiem . Jedynka świetna . Przy Dwójce też nieźle się bawiłam szczególnie jak zobaczyłam rozpieprzoną Statuę Wolności ale do Trójki już mnie nie ciągnie bardzo chociaż widzę że cena przyzwoita. Co tu jeszcze wymyśleć mogą ? Takiego klimatycznego wyczekiwania na to co się stanie jak w Jedynce już nie stworzą.
1 kudosKerberos   @   22:52, 27.01.2022
Cytat: Barbarella.
ale do Trójki już mnie nie ciągnie.

Bo nie ma już do czego. Trójka miała jedno z najlepszych i najbardziej niedocenianych multi, które teraz zieje pustką.


Co do C4 - baaardzo mnie to zaskoczyło i uradowało. Szczerze to spisałem Crytek na straty widząc to, co się działo ze studiem przez ostatnie lata (praca pod szyldem EA, umowy z Amazonem, problemy finansowe, itp.), ale jeśli się już pozbierali do kupy to może zaskoczą. Może ostatnie remastery serii Crysis nie były jakieś szczególnie udane, ale gdzieś w pamięci została mi wypowiedź w wywiadzie któregoś z Yerlich, który mówił, że ówcześnie firma zaprzestała produkcji nowych marek, bo to doprowadziło ich na skraj bankructwa a skupili się na tworzeniu i rozwoju nowego własnego silnika. Oby było warto czekać, bo goście mają papiery na robienie dobrych gier.