Crysis 3 (PS3) - okladka

Crysis 3 (PS3)

Premiera:
19 lutego 2013
Premiera PL:
21 lutego 2013
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (25)Gram (6)Ukończone (15)Kupię (5)

Opis Crysis 3 (PS3)
DevMat @ 20:37 16.04.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: 13h 12min

+ czaswięcej

Crysis 3 to trzecia odsłona futurystycznego shootera, przygotowana przez niemieckie studio Crytek.

Twórcy doskonale wiedzieli, że zarówno pierwsza cześć osadzona w dżungli, jak i druga, której akcja toczy się w wielkiej metropolii, zyskała wielu zwolenników, dlatego w części trzeciej postanowili połączyć oba środowiska. Wynikiem tego eksperymentu jest osadzenie fabuły Crysis 3 w porośniętym bujną roślinnością Nowym Jorku. Bezpośrednim powodem tak szybkiego pojawienia się roślinności, bagien i strumyków w środku betonowego miasta stała się kopuła zbudowana przez korporację Cell.

Głównym bohaterem Crysis 3 ponownie jest Alcatraz, który powraca do całkowicie odmienionego Nowego Jorku i raz jeszcze staje do walki o Ziemię. Ta jednak nie jest już taka sama, twórcy dodali bowiem kilka opcji nonokombinezonowi oraz pojawiła się zupełnie nowa broń - łuk.

Crysis 3, podobnie jak poprzednicy, prócz rozgrywek dla jednego gracza oferuje też starcia wieloosobowe. Te przebiegają oczywiście na specjalnie przygotowanych mapkach, a gracze przed rozpoczęciem potyczek wybierają klasę żołnierza, w którego chcą się wcielić. Za osiągnięcia w multi odblokowuje się dodatkową broń oraz umiejętności specjalne.

Prócz standardowej edycji gry pojawiła się opcja zakupu Hunter Edition - dostępnej jedynie dla osób zamawiających przed premierą.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, Dirian,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Crysis 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoscerberus3   @   09:27, 22.04.2012
ja już się nie mogę doczekać 3 części,bo dwójka przypadła mi do gustu
0 kudosPietek=)   @   12:43, 31.01.2013
Dostępna jest beta multi więc pograłem chwilę i pierwsze co muszę napisać że Crysis 3 bynajmniej multiplayer wygląda słabo pod względem graficznym :O ale to pewnie dlatego że jest to beta Niewinny
Filmik zaś z single player'a wyglądają bardzo dobrze więc pozostało czekać.
W dniu premiery trzeciej części nie kupię ale z pewnością kiedyś zagram Uśmiech
0 kudosdomino3   @   15:14, 31.01.2013
Mi beta bardzo się spodobała. Czekam tylko na okazję do kupienia tej gry Uśmiech .
0 kudosMixo2031   @   18:11, 02.02.2013
Zagrałem w betę i powiem że ma ,,to coś'' w sobie. Miło się grało i będę się musiał zastanowić.
0 kudosmichu2705   @   14:52, 16.03.2013
super gra gralem przeszedlem warto kupic no i multiplayer jest swietny dawno nie gralem w tak dobra gre
0 kudosPietek=)   @   21:10, 17.08.2014
Pierwsze minuty bardzo mnie zawodzą. Bardzo słaby dubbing, brzydka grafika :O ( rozumiem że to PS3 ale Crysis 2 o wiele lepiej się prezentuje ), walka sprowadzona do maszerowanie przed siebie i wybijaniu hurtowej ilości bez mózgów... Pierwsze wrażenie bardzo mizerne więc nadzieja w dalszej części gry.

Edit: Im dalej tym lepiej. Pograłem troszkę w 3D ale znacznych efektów nie ma więc traktuje tą opcję tylko jako interesujący dodatek. Eksterminacja w miejskiej dżungli daje wiele satysfakcji. Podejście taktyczne w tej grze to podstawa... co bardzo mi się podoba. Używam łuku tak często jak to możliwe - świetne posunięcie ze strony twórców. Fabularnie Crysis mnie zawodzi od zawsze więc specjalnie się nią nie przejmuję. Ogólnie gra się przyjemnie ale cały czas zastanawiam się nad tym by zagrać na PC w Crysis 3 bo ewidentnie gra posiada potencjał graficzny o wiele większy niż ten na konsoli SONY.
0 kudosguy_fawkes   @   11:41, 24.04.2017
Trójka to pierwszy Crysis, którego przeszedłem poza PC, na konsoli. Szkoda, że Crytek nie poczekał i nie wydał tego na 8. generację, bo gra na tym ucierpiała. Owszem, jak na możliwości sprzętu jest całkiem ładna, ale kosztem płynności - a co ciekawe, z porównania zrobionego przez DF wynika, że gorzej działa właśnie na PS3, a nie w teorii trochę słabszym X360. 30 FPS jest tu mocno górną granicą, a nie brakuje sytuacji, kiedy jest ponad 10 mniej.

Sama gra to pozwalający na pewną dozę zabawy średni shooter z głupawymi motywami i głupawymi kosmitami. Fajnie, że powraca Psychol, ale przez wydarzenia między pierwowzorem, a trójką stał się dużo bardziej zgorzkniały. Dubbing nie pomaga w tworzeniu klimatu, zwroty akcji są przewidywalne do bólu i tylko możliwość pobawienia się z przeciwnikiem za pomocą arsenału, kombinezonu i łuku pozwala tę grę wyróżnić z tłumu. Dobrze, że cała historia znalazła już finał, bo Crysisy nigdy nie były czymś więcej, poza ładnymi benchmarkami. A ja dalej uważam, że najlepsza była jedynka - i to tylko do pierwszego spotkania z kosmitami.
Dodaj Odpowiedź