Oficjalny Twitter Crysis zaczął nadawać

Nadchodzi zapowiedź kolejnej odsłony cyklu?

@ 14.04.2020, 10:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Oficjalny Twitter Crysis zaczął nadawać

Crytek od jakiegoś czasu nie radzi sobie najlepiej. Mimo to może się to niebawem zmienić. Studio przygotowuje bowiem najprawdopodobniej jakiś tytuł związany z marką Crysis.

Spekulacje na temat przyszłości wspomnianego cyklu krążą w sieci ze względu na krótki wpis, jaki pojawił się na łamach Twittera. Nie byłoby w nim niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że pojawił się on właśnie na oficjalnym kanale serii Crysis. We wpisie czytamy "Odbieram dane".

Crytek oczywiście milczy, a możliwości jest kilka. Deweloperzy przygotowywać mogą remake pierwszej odsłony serii, by sprawdzić potencjalne zainteresowanie tytułem. Może to być też kontynuacja dedykowana komputerom oraz konsolom następnej generacji. Więcej szczegółów może pojawić się na odświeżonej jakiś czas temu oficjalnej stronie marki.

Kończąc nadmienię, że na łamach portalu YouTube dostępny jest materiał filmowy pokazujący najnowszą wersje silnika CryEngine, a w jego ramach podziwiać możemy fragmenty wyspy z pierwszej części Crysis. Jak tylko sytuacja się wyklaruje, będziemy Was informować.


Sprawdź także:
Crysis

Crysis

Premiera: 14 listopada 2007
PC, PS3, XBOX 360

Crysis to gra akcji przygotowywana przez studio Crytek, które na swoim koncie ma wspaniałą grę Far Cry. Od jej premiery Crytek stał się bardzo poważaną firmą, a każde ich...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:43, 14.04.2020
Pewnie pracują nad remakem jedynki bądź całej trylogii. Po tym jak została przyjęta dwójka, a później trójka wątpię, że po tylu latach opracowaliby kontynuację.
0 kudosIgI123   @   14:47, 14.04.2020
Crysis nadal wygląda obłędnie IMO. Ta gra chyba nigdy się nie zestarzeje.
Wymagania rosną nieproporcjonalnie do jakości grafiki, postęp praktycznie stoi w miejscu od lat. Mamy niby więcej efektów, większą rozdzielczość, ale kiedy ostatnio był BOOM?
0 kudosdabi132   @   21:17, 14.04.2020
Pierwszego Crysisa w odświeżonym wydaniu chętnie bym przytulił. Ta gra jest mega grywalna nadal. Dwójka była dobra, trójka natomiast już była powtarzalna i jakoś nie dawała takiej frajdy.
0 kudosKerberos   @   00:23, 15.04.2020
Facebook Crysisa zaczął nadawać 1 kwietnia, ale teraz faktycznie musi być coś na rzeczy.