Call of Duty: Modern Warfare 3 (WII) - okladka

Call of Duty: Modern Warfare 3 (WII)

Premiera:
08 listopada 2011
Premiera PL:
listopad 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Call of Duty: Modern Warfare 3 (WII)
The_Boss @ 06:55 28.09.2011
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 15h 35min

+ czaswięcej

Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna część jednej z najlepszych wojennych serii, a mianowicie Call of Duty.

Call of Duty: Modern Warfare 3 działa na tym samym silniku graficznym, co poprzedniczki, jednak ponownie udoskonalonym. Bazuje przy tym na sprawdzonych już schematach, dzięki którym serię pokochały miliony graczy na całym świecie.

Gra kontynuuje historię kultowych już bohaterów, znanych nam z poprzednich odsłon serii, czyli "Soapa" MacTavish'a oraz kapitana Johna Price'a. Jest więc ona bezpośrednią kontynuacją wątku fabularnego rozpoczętego w Call of Duty 4: Modern Warfare. Przychodzi nam zatem po raz kolejny zmierzyć się z setkami bezwzględnych terrorystów oraz ich przywódcą, którym po zabiciu Imrana Zakhaeva został Vladimir Makarov.

Jak zapowiadają twórcy, w grze solowej pojawi się opcja rozwoju swojego żołnierza. Nie będzie ona oczywiście znaczącą wpływała na rozgrywkę, gdyż jednak cały czas mamy do czynienia z rasowym FPSem. Nie jest to innowacją samą w sobie, ale w całej serii na pewno jakąś nowością.

Twórcy zaserwowali nam, jak zawsze, rozbudowany tryb multiplayer, gwarantujący wysoki poziom doznań. Kompletnie zmieniono zestawy kill-streak'ów, otrzymaliśmy także nowe tryby gry, rodzaje broni oraz poszerzoną opcję tworzenia własnej klasy.
Kolejną nowością w trybie wieloosobowym jest rozwijanie broni używanych przez gracza. Jeśli wystarczająco długo korzystaliśmy z danego karabinu, możemy wtedy np. dostosować odrzut, czy siłę rażenia do własnego stylu gry.

W Call of Duty: Modern Warfare 3 nie zabrakło także trybu Spec Ops, wraz z nowym wariantem zabawy o nazwie "Survival". Naszym zadaniem jest w nim odpieranie razem z przyjacielem nacierających kolejnych, coraz silniejszych fal przeciwników przez możliwie najdłuższy czas.


Wkład w encyklopedię mieli:   Daerdin, Kaleder21,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?