Ghostrunner: Project_Hel (SWITCH) - okladka

Ghostrunner: Project_Hel (SWITCH)

Premiera:
03 marca 2022
Premiera PL:
03 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ghostrunner: Project_Hel (SWITCH)
Kawira @ 08:13 19.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Project_Hel to rozszerzenie do polskiego slashera z kamerą umieszczoną z perspektywy pierwszej osoby - Ghostrunner. Za projekt odpowiada zespół One More Level znany przede wszystkim za sprawą strzelanki kooperacyjnej God's Trigger.

Fabuła Ghostrunner: Project_Hel pozwala graczowi wcielić się w tytułową postać o imieniu Hel, która pełniła rolę jednego z bossów w podstawowej wersji Ghostrunnera. Naszym zadaniem jest odbicie wieży Dharma z rąk rebeliantów oraz zabicie wszystkiego, co się rusza.

Rozgrywka Ghostrunner: Project_Hel nie uległa gruntownym przemianom względem podstawowej wersji gry i nadal pokonujemy lokacje z kamerą umieszczoną z perspektywy pierwszej osoby w stylu platformówek (3D), tnąc napotkanych przeciwników z użyciem katany. Hel jest twardsza od protagonisty "podstawki", dlatego może przyjąć jedno uderzenie więcej zanim umrze (pierwotnie jeden cios oznaczał zgon). Nowa bohaterka posiada także zestaw odmiennych umiejętności. W trakcie zdobywania Dharmy pokonujemy łącznie sześć poziomów zakończonych nieznanymi dotąd bossami.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?