Ghostrunner: Project_Hel - obsuwa premiery dodatku gry One More Level

Studio One More Level, twórcy Ghostrunnera - zręcznościówki z widokiem z oczu bohatera z 2020 roku - wraz z firmą 505 Games ogłosiły, że pierwszy duży doń dodatek zatytułowany Project_Hel spóźni się! Premiera z 27 stycznia została przesunięta na 3 marca.

@ 20.01.2022, 21:36
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ghostrunner: Project_Hel - obsuwa premiery dodatku gry One More Level

Studio One More Level i nowy wydawca polskiej zręcznościówki z widokiem pierwszoosobowym, firma 505 Games, ogłosiły, że zapowiedziany jakiś czas temu dodatek Project_Hel znacząco spóźni się względem pierwotnie zaplanowanego terminu wydania. Teraz premiera została wyznaczona na 3 marca!

Ghostrunner: Project_Hel zostało ogłoszone w zeszłym roku. DLC pozwolić ma graczom wcielić się w nowego bohatera, a właściwie bohaterkę - to bowiem postać zwana Hel, niedoszła przeciwniczka z podstawowej wersji gry, który schodzi z wieży Dharma, aby osiągnąć jakiś bliżej nieokreślony cel. Project_Hel zawiera 6 poziomów, a także nowe umiejętności do odblokowania. Dodatek ma kłaść większy nacisk na walki, a jedną z najważniejszych zmian w stosunku do pierwowzoru jest to, że Hel jest w stanie przetrwać pojedynczy cios i nadal się pojedynkować. Będą oczywiście nowi bossowie, nowi przeciwnicy, a także sześć nowych torów od Daniela Deluxe.

Niestety, wczoraj w social mediach 505 Games pojawiła się smutna informacja o przełożeniu premiery o blisko dwa miesiące. Z 27 stycznia zrobiło się 3 marca - na wszystkich docelowych platformach sprzętowych (również na konsolach obecnej generacji). Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dostaniemy dopracowany i załatany produkt! Jeśli jesteście zainteresowani Ghostrunnerem, zostawiamy Was z naszą recenzją gry, a także wymaganiami sprzętowymi PC.


Sprawdź także:
Ghostrunner

Ghostrunner

Premiera: 27 października 2020
PS5, XBOX X/S, SWITCH, PC, PS4, XBOX ONE

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?