Final Fantasy VII Remake: Rebirth (PS5) - okladka

Final Fantasy VII Remake: Rebirth (PS5)

Premiera:
29 lutego 2024
Premiera PL:
29 lutego 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Final Fantasy VII Remake: Rebirth (PS5)
Materdea @ 14:49 24.09.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Final Fantasy VII Remake: Rebirth to druga część trylogii remake'ów kultowej gry jRPG z 1997 roku. Podobnie jak w pierwszej części o podtytule Intergrade, zmiany objęły nie tylko oprawę graficzną, która została przerobiona na potrzeby nowych konsol, ale również gameplay i historię, która została uzupełniona o dodatkowe wątki. Za produkcję odpowiada firma Square Enix.

Fabuła Final Fantasy VII Remake: Rebirth kontynuuje wydarzenia z poprzedniczki, Final Fantasy VII Remake: Intergrade. Wcielamy się w rolę walecznego młodzieńca o imieniu Cloud. Stoi on po stronie rebeliantów i wraz z nimi stawia czoła okrutnym najeźdźcom walczącym w imię "Matki". Bohater wraz ze swoimi kompanami (Tifą, Barretem i Aerith) opuszczają Midgar i wyruszają w szerszy świat. Zespół rzuca się w pogoń za Sephirothem - mściwym szermierzem, od dawna uważanym za martwego.

Rozgrywka Final Fantasy VII Remake: Rebirth nie różni się od tego, do czego przyzwyczaiła nas poprzedniczka - to nadal japońskie cRPG akcji. Gameplay składa się z trzech trybów: Overworld Map, Field Maps oraz Battle Screen. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest realizacja zlecanych przez postacie niezależne misji, eksploracja otwartego świata i walka. Podczas całej przygody tworzymy własną ekipę, która może maksymalnie składać się z dziewięciu członków. Każdy z członków cechuje się innymi atrybutami oraz przydatnymi umiejętnościami, a to, na które postawimy, zależy już wyłącznie od nas - kompanów kontrolujemy w trakcie starć, które są przeprowadzacze w czasie rzeczywistym.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Final Fantasy VII Remake: Rebirth (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?