FIFA 22 (PS5) - okladka

FIFA 22 (PS5)

Premiera:
01 października 2021
Premiera PL:
01 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis FIFA 22 (PS5)
Materdea @ 17:54 15.07.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

FIFA 22 to kolejna odsłona odsłona popularnej serii gier sportowych od studia EA Sports i firmy Electronic Arts poświęcona piłce nożnej.

FIFA 22 podobnie jak poprzednie części pozwala graczom wziąć udział w meczach z pomiędzy ulubionymi drużynami z lig na całym świecie. Oprócz klasycznego wariantu, w którym gracz kontroluje cały zespół, do dyspozycji oddano również szereg innych trybów. Możemy również obrać rolę trenera, pokierować karierą samodzielnie wykreowanego zawodnika w fabularyzowanym module, a także rozgrywać klasyczne mecze przez sieć.

Nowością w tegorocznej części jest zupełnie nowy silnik animujący ruchy piłkarzy - HyperMotion. Dostępny jest on wyłącznie w wersjach gry na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5. Technologia korzysta z faktycznych nagrań z meczów i algorytmu do nauki maszynowej, który analizuje ruchy zawodników, by następnie generować całkiem nowe animacje.

Podobnie jak w przypadku zeszłorocznej części, FIFA 22 to tak naprawdę dwie osobne gry, które choć w swoich założeniach i pod względem rozgrywki się nie różnią - nadal chodzi o grę w basket - to są diametralnie inne w warstwie wizualnej. Chodzi oczywiście o wydanie na "zeszłą generację" - komputery osobiste oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na nową - Xbox Series X|S i PlayStation 5.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z FIFA 22 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?