[Aktualizacja] Wyciekło PS Plus na maj 2022 roku? Jedna z gier to FIFA 22

Wygląda na to, że w sieci pojawiła się rozpiska darmowych gier, jakie znajdziemy w PlayStation Plus w maju 2022 roku. Ciekawe czy okaże się prawdziwa.

@ 27.04.2022, 20:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

[Aktualizacja] Wyciekło PS Plus na maj 2022 roku? Jedna z gier to FIFA 22

Jak co miesiąc, dotarły do nas ploteczki na temat prawdopodobnej listy gier, oferowanych za darmo subskrybentom PlayStation Plus. Tym razem chodzi oczywiście o maj 2022 roku. Pamiętajcie tylko, że nie jest to lista oficjalna, a jedynie doniesienia. Czasem znajdują one odzwierciedlenie w rzeczywistości, a czasem nie.

Jak donosi Dealabs, w maju osoby posiadające wykupiony abonament PlayStation Plus za darmo pobrać będą mogły FIFA 22, Tribes of Midgard oraz Curse of the Dead Gods. Pierwsza dwa wymienione tytuły dostępne będą zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Jeśli chodzi o Curse of the Dead Gods, jest ono wyłącznie dedykowane PlayStation 4, ale na PS5 można w nie zagrać dzięki wstecznej kompatybilności.

Aktualizacja: Sony ujawniło majową rozpiskę PlayStation Plus. Faktycznie wchodzą w jej skład wymienione tutaj tytuły. Będziecie mogli je pobrać pomiędzy 3 maja, a 6 czerwca. Pamiętajcie, że nadal możecie zaciągnąć też kwietniową ofertę.

Jeśli chodzi o poszczególne tytuły, FIFA 22 nie wymaga raczej dodatkowego komentarza. To niebywale popularna gra sportowa od EA Sports, poświęcona piłce nożnej. Tribes of Midgard to RPG akcji nastawione na survival, w którym gracze przemierzają nordyckie krainy, chroniąc nasiono Yggdrasil przed siłami Helheimu oraz Jotunnheimu. Curse of the Dead Gods jest izometrycznym roguelite, w którym trafiamy do pełnej pułapek i przeciwników świątyni. W miarę postępów trapieni jesteśmy kolejnymi klątwami, a naszym celem jest znalezienie skarbu.

Jak wspomniałem, Sony nie podało jeszcze oficjalnej listy gier, wchodzących w skład majowej rozpiski PS Plus, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was poinformować. Póki co musicie uzbroić się w cierpliwość.


Sprawdź także:
Tribes of Midgard

Tribes of Midgard

Premiera: 27 lipca 2021
PC, PS5, PS4

Tribes of Midgard to niezależna gra survivalowa z elementami RPG i hack & slash osadzona w nordyckich klimatach. Za produkcję odpowiada debiutanckie studio Norsfell.Fabuł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?