MotoGP 23 (PS4) - okladka

MotoGP 23 (PS4)

Premiera:
08 czerwca 2023
Premiera PL:
08 czerwca 2023
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis MotoGP 23 (PS4)
Kawira @ 08:33 04.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

MotoGP 23 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych skupiających się na motocyklach i opartych na mistrzostwach o tej samej nazwie. Marka bazuje na oficjalnej licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata o tej samej nazwie, dzięki czemu w grze oglądamy prawdziwe zespoły, trasy, zawodników oraz jednoślady. Za projekt odpowiada studio Milestone znane między innymi za sprawą Gravel, Hot Wheels Unleashed czy marki RIDE.

MotoGP 23 oferuje jedną z trzech kategorii, w których możemy podjąć rękawice: Moto3, Moto2 i właśnie MotoGP. Do przejechania jest ponad 20 tras, na które możemy wjechać blisko 120 motocyklami. Trzon zabawy stanowi kampania fabularna, gdzie startujemy jako początkujący kierowca w Moto3 i pniemy się po szczeblach kariery. Nie tylko musimy martwić się o jak najwyższe lokaty na końcu każdych zawodów, ale także zajmujemy się np. kontraktami ze sponsorami.

Podobnie jak w poprzednich częściach rozgrywka skupia się na realizmie, dopracowując ten aspekt również i w najnowszej grze. Oprócz dobrej jazdy i wyprzedzania konkurentów, w trakcie wyścigu musimy pilnować takich statystyk jak temperatura i zużycie opon oraz m.in. poziom paliwa w baku. Największą zmianę stanowi zaimplementowanie dynamicznie zmieniającej się pogody.

W skład MotoGP 23 wchodzą również historyczne mistrzostwa - w liczbie siedemdziesięciu. Na początkujących czeka MotoGP Academy - samouczkowy wariant, gdzie poznajemy fundamenty gry oraz jego bardziej zniuansowane elementy.  MotoGP 23 oferuje, poza rozbudowanymi wariantami zabawy dla pojedynczego gracza, również klasyczne starcia multiplayer, a także lokalną kooperację na podzielonym ekranie - dla dwóch graczy.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z MotoGP 23 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?