RIDE 5 (PC) - okladka

RIDE 5 (PC)

Premiera:
24 sierpnia 2023
Premiera PL:
24 sierpnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RIDE 5 (PC)
Kawira @ 08:43 24.04.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RIDE 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych z motocyklami w roli głównej. Za projekt odpowiada niezależne studio Milestone, mające na swoim koncie także takie produkcje jak MotoGP, WRC 4 czy Monster Energy Supercross.

RIDE 5 oferuje graczowi możliwość ścigania się najszybszymi dostępnymi typami motocykli, oferując ponad dwieście modeli licencjonowanych pojazdów. Każdy został przygotowany z ogromną dbałością na podstawie realnych odpowiedników. Śmigamy oczywiście na równie pieczołowicie opracowanych torach - tych w "piątce" jest ponad 35.

Rozgrywka RIDE 5 łączy w sobie elementy zręcznościowe (arcade) z symulacyjnymi. Model jazdy wymaga wiele czasu na naukę, ale dzięki licznym asystom, które możemy włączyć, można zacząć się ścigać bez większego doświadczenia z jednośladami. Rozbudowaniu uległ silnik fizyki przybliżając grę jeszcze bliżej do prawdziwych wyścigów motocyklowych. Jak w prawdziwym życiu musimy liczyć się z dynamiczną pogodą wpływającą na stan nawierzchni oraz widoczność podczas zmagań, a także pilnować paliwa i regularnego zaglądania do pit-stopów.

RIDE 5 oferuje zarówno zmagania dla pojedynczego (rozbudowane tutoriale, fabularny tryb kariery) jak i dla wielu graczy - zarówno po sieci (wyścigi z innymi graczami) jak i lokalnie (na podzielonym ekranie). Na entuzjastów czeka także edytor wyścigów pozwalający stworzyć pojedyncze wydarzenia lub całe zawody. Ponadto możemy tuningować pojazdy zarówno wizualnie jak i mechanicznie, a następnie dzielić się gotowymi projektami ze społecznością.

Wymagania: Twórcy gry RIDE 5 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z RIDE 5 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?