Like a Dragon: Ishin! (PC) - okladka

Like a Dragon: Ishin! (PC)

Premiera:
21 lutego 2023
Premiera PL:
21 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Like a Dragon: Ishin! (PC)
Materdea @ 13:42 18.02.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Like a Dragon: Ishin! to remake wydanej w 2014 roku jedynie w Japonii przygodowej gry akcji z elementami RPG - Ryu Ga Gotoku: Ishin! (znanej na Zachodzie jako nigdy nie zlokalizowana - Yakuza: Restoration). Za produkcję odpowiadają autorzy marki - Ryu Ga Gotoku Studio.

Fabuła Like a Dragon: Ishin! przenosi gracza do historycznej Japonii z lat 60. XIX wieku; a konkretniej do ery Edo. Jest czas schyłku panowania samurajów, a my wcielamy się w jednego z nich, Sakamoto Ryomę, który rusza do Kyo (fikcyjne miasto wzorowane na Kioto), by oczyścić się z zarzutów morderstwa i odnaleźć zabójcę swego ojca. Szybko okazuje się jednak, że bohater stanie się częścią większej opowieści, na zawsze zmieniając przyszłość swojej ojczyzny. Mimo iż protagonista wygląda jak Kazuma Kiryu, bohater znany z poprzednich odsłon, to w istocie tylko mrugnięcie okiem do fanów.

Rozgrywka Like a Dragon: Ishin! nie uległa zbytnim zmianom względem oryginału. Tytuł to przygodowa gra akcji z elementami RPG, gdzie bohatera obserwujemy zza jego pleców (TPP) oraz poruszamy się po kolejnych, półotwartych, lokacjach, likwidując przy tym napotkanych przeciwników. Jako broni możemy użyć zarówno samurajskiej katany, broni palnej, jak i własnych pięści. Styl walki cechuje się zręcznościowym charakterem, a gra daje graczowi do wyboru cztery możliwe style o zróżnicowanym charakterze.

Wymagania: Twórcy gry Like a Dragon: Ishin! ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   mrPack,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Like a Dragon: Ishin! (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?