MotoGP 22 (PC) - okladka

MotoGP 22 (PC)

Premiera:
21 kwietnia 2022
Premiera PL:
21 kwietnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis MotoGP 22 (PC)
Materdea @ 11:10 24.04.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

MotoGP 22  to kolejna odsłona serii gier wyścigowych cyklu MotoGP. Marka bazuje na oficjalnej licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata o tej samej nazwie, dzięki czemu w grze oglądamy prawdziwe zespoły, trasy, zawodników oraz jednoślady. Za projekt odpowiada studio Milestone specjalizujące się w produkcji tytułów traktujących o sportach motorowych i posiadających na swoim koncie takie dzieła jak m.in. RIDE czy WRC.

MotoGP 22 oferuje graczom przeżycie zawodów sezonu 2021/2022 Motocyklowych Mistrzostw Świata - także we wszystkich pięciu kategorii (Red Bull MotoGP,  MotoE, Moto 3, Moto 2 oraz rzecz jasna MotoGP). Do przejechania jest ponad 20 tras, na które możemy wjechać blisko 120 motocyklami.

Podobnie jak w poprzednich częściach rozgrywka skupia się na realizmie, dopracowując ten aspekt również i w najnowszej grze. Oprócz dobrej jazdy i wyprzedzania konkurentów, w trakcie wyścigu musimy pilnować takich statystyk jak temperatura i zużycie opon oraz m.in. poziom paliwa w baku. Największą zmianę stanowi zniesienie odrodzenia się w przypadku kraksy. Teraz sami musimy wstać oraz wystartować pojazdem na nowo.

W skład MotoGP 22 wchodzą również historyczne mistrzostwa - w liczbie siedemdziesięciu. Nowym trybem zabawy jest możliwość rozegrania najważniejszych wydarzeń sezonu 2008/2009. W jego skład wchodzi 17 rozdziałów, każdy z nich z jednego odbywających się wówczas wyścigów. Na początkujących czeka zaś MotoGP Academy - samouczkowy wariant, gdzie poznajemy fundamenty gry oraz jego bardziej zniuansowane elementy.

MotoGP 22 oferuje, poza rozbudowanymi wariantami zabawy dla pojedynczego gracza, również klasyczne starcia multiplayer, a także lokalną kooperację na podzielonym ekranie - dla dwóch graczy.

Wymagania: Twórcy gry MotoGP 22 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z MotoGP 22 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?