Pikmin 4 (SWITCH) - okladka

Pikmin 4 (SWITCH)

Premiera:
21 lipca 2023
Premiera PL:
21 lipca 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Pikmin 4 (SWITCH)
Materdea @ 16:54 01.07.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

Pikmin 4 to czwarta odsłona popularnej serii gier strategiczno-logicznych autorstwa japońskiej firmy Nintendo i projektanta Shigera Miyamoto.

W Pikmin 4 gracz ponownie wciela się w tytułowego stworka, który ląduje na nieznanej planecie by ocalić swoich współbratymców. Naszym zadaniem jest dowodzenie niewielkimi poczwarami i taka koordynacja działań, by skutecznie ewakuować je do podstawianych statków kosmicznych celem ucieczki.

Rozgrywka Pikmin 4 skupia się na elementach strategii czasu rzeczywistego, gdzie wpleciono elementy logiczne. Akcję obserwujemy zza pleców naszego bohatera (TPP), a głównym celem jest takie zarządzanie posiadanymi jednostkami, by korzystać z ich umiejętności (m.in. atakowania nieprzyjaciół, przenoszenia ciężkich przedmiotów czy też zamrażania otoczenia) i tym samym realizować cele danej misji. Do dyspozycji mamy m.in. Pikminy lodowe, żółte, niebieskie oraz czerwone (łącznie jest zaś dziewięć ich typów).

Pikmin 4 poza kampanią dla pojedynczego gracza umożliwia również rozgrywanie jej także w kooperacji z drugim graczem przy jednym urządzeniu - na podzielonym ekranie.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Pikmin 4 (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?