Maneater (PS4) - okladka

Maneater (PS4)

Premiera:
22 maja 2020
Premiera PL:
22 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Maneater (PS4)
bigboy177 @ 18:47 03.03.2020
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 13h 10min

+ czaswięcej

Maneater to gra akcji, w której duży nacisk położono na elementy RPG, której głównym bohaterem jest rekin - krwiożercza bestia pływa po słono i słodkowodnych zbiornikach, siejąc spustoszenie pośród lokalnej fauny, jak również niewinnych ludzi.

Maneater zawiera elementy charakterystyczne dla gier RPG. Chodzi o to, że zabawę zaczynamy z raczej dość skromnie wyglądającym rekinem, a w miarę postępów rozwijamy go, zwiększamy jego siłę, a także pozyskujemy dodatkowe umiejętności. W sumie twórcy przygotowali aż 30 poziomów głównego bohatera.

Ważnym elementem gry Maneater jest walka i nie chodzi tu wyłącznie o pożeranie ludzi, ale o potyczki jakie toczymy pod wodą z innymi jej okupantami. W każdym z przygotowanych na potrzeby gry obszarów natrafiamy na drapieżnika alfa, którego pokonanie stanowi nie lada wyzwanie.

Starcia w grze są dość wymagające i metodyczne. Początkowo potrafimy tylko kłapać pyskiem, ale z czasem nabywamy zdolność ogłuszania przeciwników, a nawet wystrzeliwania ich w stronę innych oponentów. Mamy też m.in. sonar, ujawniający wszystkie ważne miejsca w okolicy.

Maneater oferuje zaawansowaną oprawę wizualną, a deweloperzy chwalą się, że mnóstwo czasu poświęcili na to, by do perfekcji dopracować animacje rekina.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Maneater (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:31, 01.06.2020
Bardzo przyjemny i nietypowy tytuł. Świetnie się bawiłem od początku do końca i prócz małych napisów i drobnych spadków płynności gdy dużo się działo nie mam się do czego przyczepić.