Maneater sprzedało się w milionie egzemplarzy - zapowiedziano wersje na Xboksa i PlayStation 5

Ogłoszono, że Maneater autorstwa studia Tripwire Interactive sprzedało się w nakładzie miliona egzemplarzy! Przy okazji zapowiedziano również wersje na Xboksa i PlayStation 5.

@ 24.09.2020, 11:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Maneater sprzedało się w milionie egzemplarzy - zapowiedziano wersje na Xboksa i PlayStation 5

Maneater, najnowsze RPG akcji od studia Tripwire Interactive w niecodziennej konwencji, okazało się sprzedażowym sukcesem! Jak poinformowała firma Koch Media Polska, rodzimy oddział wydawcy tytułu, dzieło rozeszło się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy! Przy tej okazji zapowiedziano wydania na Xboksa i PlayStation 5, które ukażą się równolegle ze startem samym konsol.

Maneater to przygoda, w której wcielamy się w tytułowego zjadacza ludzi - rekina. A właściwie rekinka. W miarę postępów rozwijamy go, zwiększamy jego siłę, a także pozyskujemy dodatkowe umiejętności. Wszystko dzięki pożeraniu kolejnych morskich zwierząt, a na końcu, w pewnej fazie rozwoju, już homo sapiens.

Jak ogłosił dystrybutor gry, Koch Media Polska, amatorów rekinów-ludożerców okazało się na tyle dużo, by móc spokojnie ogłosić sprzedażowy sukces. Zapowiedziano także Maneatera na Xboksa i PlayStation 5 - obie edycje zadebiutują 10 i 12 listopada. Względem oryginalnej wersji będą wzbogacone między innymi o ray-tracing, natywną rozdzielczość 4K z HDR, rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę oraz nowe efekty świetlne, które ukażą podwodny świat jak nigdy do tej pory. Co ważne, zapowiedziano darmową aktualizację dla posiadaczy wydań na obecną generację!

Odpowiednia łatka z wymienionymi "ficzerami" dla komputerów osobistych ukaże się w 2021 roku.


Sprawdź także:
Maneater

Maneater

Premiera: 22 maja 2020
SWITCH, PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Maneater to gra akcji, w której duży nacisk położono na elementy RPG, której głównym bohaterem jest rekin - krwiożercza bestia pływa po słono i słodkowodnych zbiornikach,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:53, 24.09.2020
I to jest dobra wiadomość, zasłużyli na dobrą sprzedaż bo gierka jest bardzo przyjemna Szczęśliwy Ciągle liczę na jakiś dodatek lub drugą część w przyszłości.