Maneater (PS5) - okladka

Maneater (PS5)

Premiera:
12 listopada 2020
Premiera PL:
12 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Maneater (PS5)
Materdea @ 10:48 24.09.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 13h 10min

+ czaswięcej

Maneater to gra akcji, w której duży nacisk położono na elementy RPG, której głównym bohaterem jest rekin - krwiożercza bestia pływa po słono i słodkowodnych zbiornikach, siejąc spustoszenie pośród lokalnej fauny, jak również niewinnych ludzi.

Maneater zawiera elementy charakterystyczne dla gier RPG. Chodzi o to, że zabawę zaczynamy z raczej dość skromnie wyglądającym rekinem, a w miarę postępów rozwijamy go, zwiększamy jego siłę, a także pozyskujemy dodatkowe umiejętności. W sumie twórcy przygotowali aż 30 poziomów głównego bohatera.

Ważnym elementem gry Maneater jest walka i nie chodzi tu wyłącznie o pożeranie ludzi, ale o potyczki jakie toczymy pod wodą z innymi jej okupantami. W każdym z przygotowanych na potrzeby gry obszarów natrafiamy na drapieżnika alfa, którego pokonanie stanowi nie lada wyzwanie.

Starcia w grze są dość wymagające i metodyczne. Początkowo potrafimy tylko kłapać pyskiem, ale z czasem nabywamy zdolność ogłuszania przeciwników, a nawet wystrzeliwania ich w stronę innych oponentów. Mamy też m.in. sonar, ujawniający wszystkie ważne miejsca w okolicy.

Maneater oferuje zaawansowaną oprawę wizualną, a deweloperzy chwalą się, że mnóstwo czasu poświęcili na to, by do perfekcji dopracować animacje rekina.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?