The Surge 2 (PS4) - okladka

The Surge 2 (PS4)

Premiera:
24 września 2019
Premiera PL:
24 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Surge 2 (PS4)
Kawira @ 13:45 31.03.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 33h 52min

+ czaswięcej

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt ponownie odpowiada studio Deck13 Interactive.

W The Surge 2 akcja przenosi się do ogromnego miasta pełnego zbuntowanych maszyn. Twórcy uniknęli drastycznych zmian w rozgrywce i skupili się na ulepszeniu każdego aspektu zabawy. Walka stała się brutalniejsza oraz jeszcze bardziej taktyczna, a znane z pierwszej części zbieranie części z odciętych kończyn znacząco rozbudowano. Ilość kombinacji możliwych do wykreowania autorskiego bohatera uległa zwiększeniu, przede wszystkim dzięki jeszcze większej ilości cyborgizacji czy nowym gadżetom odblokowującym kolejne ciosy.

Screeny z The Surge 2 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:54, 20.05.2020
Po pierwszej części mój apetyt na kolejne przygody w egzoszkielecie był ogromny, ale okazało się, że dwójka wcale nie jest taka dobra jak się zapowiadało. Przede wszystkim gra ma spory problem z bossami jest ich mało, a do tego dwóch jest poddanych recyklingowi w trakcie całej historii. Do tego lokacje, pamiętam jak przed premierą było mówione, że zwiedzimy tereny po za miastem lasy itp, okazało się, że to tak naprawdę park, który jest jedną z dzielnic. Tak naprawdę poruszamy się po centrum i okolicznych lokacjach podobnie jak w pierwszej części. Choć osobiście uważam, że w jedynce było to lepiej zrealizowane i lokacje były też większe.

Walka natomiast to powtórka z części pierwszej, nic się nie zmieniło nadal jest szybka, brutalna i satysfakcjonująca. Mam też nadzieję, że powstanie kiedyś trójka która przebije poprzednie części.