Skull and Bones (PS4) - okladka

Skull and Bones (PS4)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Skull and Bones (PS4)
Kawira @ 12:37 27.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Skull and Bones to gra akcji osadzona w klimatach złotej ery żaglowców. Za projekt odpowiada studio Ubisoft, twórcy wielu legendarnych marek, pokroju Assassin's Creed, Far Cry oraz Splinter Cell.

W Skull and Bones gracz wciela się w żądnego bogactw kapitana piratów, który przemierza Ocean Indyjski pełny wielu, wrogo do siebie nastawionych frakcji, poszukując skarbów, grabiąc, podbijając i tocząc niebezpiecznie boje pośród wysokich fal.

Rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, gdzie w pojedynkę lub z przyjaciółmi trudnimy się poszukiwaniem ukrytego złota oraz rabowaniem okrętów handlowych. Żądni bardziej ognistej zabawy, mogą zmierzyć się w meczach 5 na 5 w paru odmiennych trybach.

Każdy gracz kieruje okrętem przypisanym do jednej z kilku klas o specyficznym dla siebie uzbrojeniu i roli na polu bitwy. Zabawę urozmaica system RPG pozwalający na ulepszanie statku oraz stopniowe budowanie floty. Same starcia łączą dynamiczną akcję z taktycznym wykorzystaniem możliwości żaglowca.

Screeny z Skull and Bones (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?