Skull & Bones musi zadebiutować w tym roku - Ubisoft ma umowę z Singapurem

Za opracowanie Skull & Bones odpowiada studio w Singapurze. Umowa dotycząca dewelopingu narzuca w tym przypadku ostateczną datę premiery.

@ 30.06.2022, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Skull & Bones musi zadebiutować w tym roku - Ubisoft ma umowę z Singapurem

Skull & Bones zapowiedziane zostało w 2017 roku, a następnie jego premiera była wielokrotnie przesuwana. Jak się jednak dowiedzieliśmy, kolejnej obsuwy najprawdopodobniej nie będzie. Ubisoft ma bowiem umowę z władzami Singapuru (w Ubisoft Singapore powstaje gra) i projekt musi być wydany jeszcze w tym roku. Jego stan jest niestety nieistotny.

Nowe informacje na temat Skull & Bones docierają do nas za sprawą starszego dziennikarza Kotaku, Ethana Gacha. Opublikował on na Twitterze wpis, w którym czytamy, że projekt Ubisoft Singapore pierwotnie planowano wydać latem, ale uznano, że nie jest on w stanie na to pozwalającym. Z tego względu najpierw opóźniono go wewnętrznie do września, a następnie do listopada. Co ciekawe, w międzyczasie miały się odbyć zamknięte testy beta, ale z nich zrezygnowano "ze względu na stan buildu".

Gach uważa, że listopadowa premiera jest prawdopodobnie ostateczną, a stan w jakim będzie gra nie będzie miał tutaj znaczenia. Rząd Singapuru ma z Ubisoftem umowę, w której określona została finalna data wydania produkcji, a ta jest podobno nieprzekraczalna. Czy faktycznie, przekonamy się w najbliższych kilku miesiącach.

Premierę Skull & Bones zaplanowano podobno na 8 listopada, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Kolejne informacje, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:
Skull and Bones

Skull and Bones

Premiera: 08 listopada 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Skull and Bones to gra akcji osadzona w klimatach złotej ery żaglowców. Za projekt odpowiada studio Ubisoft, twórcy wielu legendarnych marek, pokroju Assassin's Creed, Fa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?