Sea of Thieves (PC) - okladka

Sea of Thieves (PC)

Premiera:
20 marca 2018
Premiera PL:
20 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (4)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sea of Thieves (PC)
bigboy177 @ 08:10 18.06.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem ze znajomymi, ponieważ tytuł przeznaczony jest do rozgrywek w sieciowej kooperacji.

Sea of Thieves nastawione jest na rozgrywki wieloosobowe. Produkcja studia Rare przenosi gracza do czasów, kiedy po morzach i oceanach pływały statki pirackie. Wcielamy się w kapitana jednego z nich, a naszym zadaniem jest żeglowanie, grabienie oraz poszukiwanie przygód. Klimatyczny żywot morskiego korsarza współdzielimy w czteroosobowej grupie - załodze statku.

Sea of Thieves nie jest typową grą MMORPG, a posiada współdzielony z innymi graczami świat. To znaczy, że w każdej sesji jest konkretna liczba osób, lecz nie wszyscy, którzy teraz grają w tę produkcję. Jeśli na horyzoncie widzimy obcy statek, to znaczy, że jest to inna załoga - może nam wspomóc, lecz jednocześnie musimy uważać na zagrożenie z jej strony.

Wymagania: Twórcy gry Sea of Thieves ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Sea of Thieves (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?