Divinity: Grzech Pierworodny II (PS4) - okladka

Divinity: Grzech Pierworodny II (PS4)

Premiera:
31 sierpnia 2018
Premiera PL:
31 sierpnia 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (4)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Divinity: Grzech Pierworodny II (PS4)
Materdea @ 21:37 12.08.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 69h 36min

+ czaswięcej

Divinity: Grzech Pierworodny II to kontynuacja cRPG-a z 2014 roku wydanego i wyprodukowanego przez Larian Studios - ludzi odpowiedzialnych m.in. za Divinity: Dragon Commander.

Gra ponownie przenosi nas do świata Rivellonu, a przedstawione wydarzenia mają miejsce tysiąc lat po tym, co mogliśmy poznać w pierwowzorze. Gracz wciela się w władcę zakazanej magii, umieszczonego w więziennej kolonii Fort Joy. Magistrowie Świętego Zakonu chcą go "wyleczyć" z posiadanych umiejętności.

Zakon sam jednak pełen jest tajemnic, tajemnic, które zagrażają wszystkim. Szczególnie, jeśli świat pozostanie bez swojego boga, a władza przejdzie w ręce chaosu. Coś musi się w związku z tym zmienić, a katalizatorem, bez większego zaskoczenia, staje się protagonista.

Na początku zabawy gracz wybiera jedną z dostępnych ras, a następnie określa jej dzieciństwo. Następnie zajmuje się gromadzeniem ekwipunku oraz drużyny, która pozwoli mu stawić czoła najgroźniejszym nawet przeciwnikom. Rozwój całej drużyny jest o tyle ważny, że pojedynki wymagają taktycznego podejścia, są one bowiem zrealizowane w systemie turowym.

Ze względu na to, że Divinity: Grzech Pierworodny II działa na zupełnie nowym silniku graficznym, oferuje zaawansowaną oprawę wizualną, nowy interfejs użytkownika, a także tryb współpracy. Dzięki temu ostatniemu nawet czwórka graczy jest w stanie wspólnie przemierzać wirtualny świat.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Divinity: Grzech Pierworodny II (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?